Четверг, 22 Март 2018 06:42

Максим Шкіль передав три комп’ютерні класи соціальним закладам Житомирської області

У рамках проекту «Дитина країни» засновник благодійного фонду «Разом до майбутнього» Максим Шкіль передав оргтехніку соціальним закладам Житомирщини.

«Я завжди у роботі фонду робив акцент на допомозі найнезахищенішим верствам населення. Це діти. Щоб вони росли у любові і теплі і несли ці почуття у душі,  передаючи наступним поколінням. Наш фонд працює системно з дітьми за кількома проектами. Один з них «Дитина країни» спрямований на допомогу дітям-сиротам, з обмеженими можливостями та позбавленими батьківського піклування. Проблеми з забезпечення сучасною комп’ютерною технікою у них були нагальними. От ми і допомогли» - розповів меценат.

Вісім комп’ютерів стали подарунком для Житомирської обласної організації УТОГ. Саме тут займаються налагодженням повноцінного життя глухонімих. Заклад опікується як людьми похилого віку так і підростаючим поколінням. Основна мета – соціалізація підопічних. Це категорія людей, які можуть спілкуватися зі світом тільки за допомогою перекладача, яких у товаристві всього два на дві тисячі членів організації в області. «Комп’ютери з веб-камерами справжня мрія – так ми зможемо налагодити по скайпу спілкування людей похилого віку з рідними, контактувати з іншими колегами по Україні й навіть викликати швидку і лікаря» - розповів голова Житомирської обласної організації УТОГ Валерій Дем’янчук.

Комп’ютерний клас з п’яти комп’ютерів і двох БФС отримав  Центр соціально-психологічної реабілітації «Сонячний дім». Тут виховуються діти, які опинилися у важких життєвих обставинах: діти-сироти, що перебувають під опікою, з вулиць. Вікова категорія вихованців – від трьох  до вісімнадцяти років. «Діти проживають у центрі і відвідують школи міста Житомира, - розповів заступник директора центру Руслан Селюченко, - без оргтехніки діти не могли повноцінно виконувати домашнє завдання, проводити додаткові заняття з інформатики, інтерактивне дозвілля».

Дев’ять комп’ютерів і дві БФС передано Денишівському навчально реабілітаційному центру. До 2013 року заклад функціонував як дитячий будинок. Нині – у статусі навчально-реабілітаційного центру, у якому мовленнєву та психологічну корекцію отримує вісімдесят одна  дитина з усієї області. У центрі діє початкова школа і дітям необхідно проводити навчання за предметом «Вступ до інформатики» з 2 класу.

Кожен комп’ютерний клас укомплектовано двома багатофункціональними системами «чотри в одному»: ксерокс, факс, принтер та сканер.

Максим Шкіль розповів, що заклади до яких привезли оргтехніку були обрані не випадково, говорить, вони є партнерами фонду у співпраці з якими за три роки реалізовано вісімнадцять соціальних проектів.

Прес-служба благодійного фонду «Разом до майбутнього»

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers