Понедельник, 20 Ноябрь 2017 17:21

З професійним святом аграріїв привітав нардеп Руслан Сольвар

У переддень Свята працівників сільського господарства депутат ВРУ Руслан Сольвар передав привітання аграріям Сквирського району Київщини. Символічно, що свято трударів полів було організовано у приміщенні державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище», де готують справжніх спеціалістів різних напрямків та професій.

Кращих працівників аграрного сектору Сквирського району нагородили відзнаками, а помічник нардепа Олеся Бурдик вручила фермерам і хліборобам запашні короваї та іменні подяки від Руслана Сольвара.

Свято супроводжувалося музичними вітаннями від виконавців та колективів Сквирського району. Гості заходу мали змогу відпочити від буденних турбот та поділитися своїми напрацюваннями і здобутками.

А у неділю, у День працівників сільського господарства, депутат Руслан Сольвар щиро привітав усіх працівників-аграріїв. Слова вдячності та привітання він опублікував на своїй сторінці у соцмережі.

«Щиро вітаю усіх, хто працює на землі, вирощує зерно і тим самим зміцнює аграрний і економічний потенціал нашої держави! Ви - наша гордість і наша надія, а ваша праця - запорука успішного майбутнього всієї України! Зі святом, шановні трударі!», - звернувся Руслан Сольвар.

Довідка

День працівників сільського господарства українці відзначають кожного року в третю неділю листопада. Це свято було визнане Президентом у 1993 році. Це професійне свято аграріїв, працівників сільськогосподарських підприємств, харчової промисловості, водогосподарських, заготівельних та обслуговуючих підприємств.

Сільськогосподарська галузь в Україні була завжди однією з пріоритетних галузей, на якій тримається внутрішня та зовнішня економіка країни. Тому праця робітників цієї галузі важлива та високо цінується. Саме від робітників сфери сільського господарства залежить, чим ми будемо харчуватися завтра, і як ці продукти вплинуть на наше життя. Основними продуктами, які вирощують та виробляють в Україні є картопля, зерно, буряки цукрові, м’ясо і молоко.

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers