Вторник, 14 Ноябрь 2017 09:52

Руслан Сольвар привітав Фастівський Палац культури з 35-річчям

Нещодавно Фастів відсвяткував День працівників культури, а ще 35-ту річницю від дня відкриття міського Палацу культури. З цієї нагоди у місті відбулися урочистості. Всіх причетних до свята привітав народний депутат України Руслан Сольвар.

Цього дня згадали та вшанували працю усіх керівників Палацу культури за час його існування, також керівників відділу культури та засновників творчих колективів. Відданих працівників відзначили грамотами, подяками та корисними подарунками. До речі, співведучим свята був міський голова Фастова Михайло Нетяжук.

Під час урочистостей працівники культури приймали щирі привітання і подарунки від міського голови Михайла Нетяжука, від народного депутата Руслана Сольвара, від депутата Київської облради Олександра Волинця, фастівських освітян та інших.

Народний депутат Руслан Сольвар передав працівникам Фастівського Палацу культури заслужені подяки та книги про рідне місто. Кожному висловив щиру подяку та глибоку повагу за їхній щоденний вклад у культурний розвиток міста і разом із тим – безцінний внесок в українську культуру.

«Світло, музика, фінальні відточення номеру, і артисти знову приголомшують глядачів. Ось уже 35 років Фастівський міський Палац культури працює, як один злагоджений механізм. За такий немалий термін склад колективу неодноразово змінювався, та заданий ритм, в якому працює команда під нинішнім керівництвом директора Оксани Валеріївни Струтинської, заслуговують найвищих нагород і щирої подяки від глядачів… Бажаю процвітання та натхнення у нових починаннях!», - зазначив депутат Руслан Сольвар.

Чудовий концерт до свята підготували ансамблі «Унавушка», «Троянда», «Діана», «Криниченька», «Калиновий віночок», вокальна студія «Лілея», хор «Дзвінкова криниця», студія спортивного бального танцю «Олімп», капела бандуристів ім. Є.Собченко, клуб східного танцю «Бахіра», шоу-балет «САТОС», студія «Ритм», Богдан Кіреєв та Лілія Максюк. На завершення святкування колективи дружно виконали гімн Палацу культури.

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers