Четверг, 09 Ноябрь 2017 09:14

Сигнал Луценку і в НАБУ - прокурори в спілці з податківцями незаконно збагатилися іномарками

В поле зору журналістів нашого ресурсу потрапила досить цікава інформація. Йдеться про протиправний зв’язок між групою прокурорів Місцевої прокуратури № 4 м. Києва (Дніпровський район столиці) та їхніми «подільниками» з Держподаткової інспекції ДФСУ в Дніпровському районі столиці.

 

Як відомо з відкритих джерел (Єдиний реєстр судових рішень – див. нижче), минулого місяця Дніпровським райсудом Києва відповідним вироком (частина 1 статті 199 та частини 1 і 2 статті 204 Кримінального кодексу України) було оштрафовано такого собі громадянина К на 54 тисячі гривень.

 

Такий собі К – уродженець Одеси – без будь-яких ліцензій, дозволів та інших документів виготовляв у промислових обсягах «самопальні» коньяки «Курвуазьє», горілку «Фінляндія», вина, спирт, при чому робив це, як йдеться у вироку суду, з додержанням відповідних держстандартів. Такий собі якісний «самопал». Врешті, стверджував же класик, що вся контрабанда робиться на малій Арнаутський.

 

Але головною «родзинкою» ситуації з одеськими Курвуазьє та Фінляндіями є те, що за скромним взагалі-то вироком стояла, як свідчить документ інсайдерського характеру, група прокурорів і податківців.

 

Ще в січні та червні цього – 2017 – року співробітники СБУ та податкової міліції провели обшуки у пана К і знайшли великий підпільний цех з виготовлення алкоголю та підроблені акцизні марки.

 

Про це більш докладно йдеться у рапорті співробітника однієї зі структур. Зі зрозумілих причин, ми не вказуємо справжнє прізвище нашого джерела.

І головне, чесний оперативник (назвемо його так) докладно змальовує версію про чималенькі «ліві» заробітки прокурорів і податківців з Дніпровського району столиці. І підкріплює цю версію низкою «майнових подробиць» — як от, Тойоти, Рендж Ровери, Сітроен.

 

Нижче пропонуємо вашій увазі вирок Дніпровського районного суду від 11.10.2017

 

і, власне, «інсайд» у вигляді рапорту до відповідного керівництва.

 

РАПОРТ

 

Повідомляю Вам щодо жахливих фактів корупції з боку співробітників Київської місцевої прокуратури № 4 та ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС України в м. Києві, про які я та мої знайомі просто не можемо мовчати.

 

Як я вже повідомляв, мені стало відомо, що слідчими податкової міліції Дніпровського району ГУ ДФС України у м. Києві розслідувалося кримінальне провадження № 32016100040000060, за ст. 204 ККУ, щодо «К», житель м. Одеса.

 

За моїми достовірними даними, даний чоловік систематично займався виготовленням алкогольних напоїв (горілка, коньяк, вино) в себе вдома та продавав їх. Крім цього, «К» постійно торгував спиртом і купляв його в різних людей яких я теж знаю. В січні та червні 2017 року в «К» працівниками СБУ та податкової міліції проводилися обшуки. В «К» знайшли великий підпільний цех з виготовлення алкогольних напоїв в промислових масштабах, знайдено велику кількість готової продукції, спирту та підроблених акцизних марок.

 

 

Про цю подію декілька разів показували всі центральні телеканали.

 

На початку жовтня 2017 року суддею Дніпровського районного суду м. Києва затверджено угоду між «К» та прокурором про визнання винуватості і «К» за вчинення тяжких злочинів, заплатив штраф аж 60 тисяч гривень і спокійно ходить по Одесі.

 

Так, що висвітлюємо вказаний факт у всіх ЗМІ, а потім штраф у 60000 грн.??? Може вже вистачить маніпулювати свідомістю громадян України!!!

 

Я точно знаю, що за вказану «послугу» прокурор Тимошенко М.П. отримав 75 (сімдесят п’ять) тисяч доларів США, частиною з яких «поділився» із своїми друзями з ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС України в м. Києві Томаником Олександром Миколайовичем (перший заступник начальника ДПІ) та Скориною Євгенієм Миколайовичем (начальник оперативного управління ДПІ).

 

І що потім, вуаля — прокурор Тимошенко М.П. купує за кошти, отримані явно злочинним шляхом за майже 800 тисяч гривень новесенький автомобіль Тойота Камрі, д.н.з. АА0045РЕ, а його друг Скорина – Рендж Ровер, д.н.з. АА0101ТХ, на яких ці «модні перці» їздять на роботу, в той час коли наші воїни своїм потом і кров’ю захищають східні кордони нашої держави.

 

Я прошу Вас, як порядних людей та патріотів нашої держави, розібратися в цій ганебній ситуації, яка мусить Вас зацікавити.

 

Нещодавно я відвідав сайт НАЗК і заглянув в офіційні декларації цих вельмож:

 

Тимошенко Максим Петрович, проживає спільно із дружиною Тимошенко Наталею Андріївною (теж прокурор відділу прокуратури м. Києва) та сином в орендованій квартирі площею 51 кв. м.

 

У власності сімейства прокурорів станом на березень 2017 року (подання декларації) перебувало два автомобілі: Citroen С3, 2006 року випуску, д.н.з. ВМ7156АТ, який перебуває в Тимошенка М.П. на праві користування за довіреністю. Вказаний автомобіль згідно поданої декларації належить Ставицькій Зінаїді Миколаївні (співжителька батька Тимошенко Наталії – Охріменка Андрія Івановича). Перевіривши вказаний автомобіль за базою даних (доступна у вільному доступі, за попередньою реєстрацією) я виявив що вказаний автомобіль проданий 24.12.2016 року за майже 50000 грн., про що немає жодної згадки в поданій вельми поважним прокурором декларації.

 

Крім цього, згідно декларації, у власності пана Тимошенка М.П. перебуває також автомобіль Hyundai Sonata 2011 року випуску, куплений в кінці 2016 року за 340000 грн. Однак довго на цій машині пан прокурор не їздив, бо з людських грошей, цей хабарник в жовтні 2017 року купив новеньку Тойоту Камрі.

 

І найцікавіший розділ декларації: грошові активи. При сукупному річному доході всієї родини, офіційно непрацюючих та не отримуючих дохід за останні 5 років членах родини, пан прокурор Тимошенко М.П. «заощадив» аж 195000 доларів США. Просто вдумайтеся в цю цифру!!!!!!

 

Наступний персонаж: пан Томанек Олександр Миколайович, проживає разом із дружиною та двома синами у власній квартирі площею 154 кв. м. У власності подружжя перебуває елітний позашляховик LEXUS RX 350, 2008 року випуску та причіп. І знову найцікавіший розділ: при офіційному річному доході пана Томанека О.М. в 70000 грн., великий податковий міліціонер заощадив в готівці та банківських рахунках майже 150000 доларів США.

 

Цікавий факт: Томанек Ганна Ігорівна, зареєстрована як СПД і здійснює свою діяльність на території ДПІ у Дніпровському районі. Чи немає тут конфлікту інтересів??????

 

І останній, «борець» з фінансовими злочинами, начальник оперативного управління Скорина Євгеній Іванович. Згідно поданої в березні 2017 року декларації проживає спільно із дружиною Скориною Тетяною Сергіївною та двома дочками в квартирі площею 94 кв. м. Подружжя податківців та підприємців володіє двома земельними ділянками в смт. Крюківщина, Київської області та житловим будинком в цьому ж населеному пункті та ще одною квартирою в м. Києві.

 

Крім цього, у власності подружжя перебуває декілька транспортних засобів: Lexus LX 470, 2004 року випуску, Mazda 626, 1989 року випуску (власник Скорина Євгеній) та BMW Х-5, 2003 року випуску(власник Скорина Тетяна).

 

Але, є один вельми цікавий нюанс: Скорина Є.І. особисто керує та їздить на роботу на транспортному засобі марки «Рендж Ровер», д.н.з. № АА0101ТХ, який зареєстрований 28.03.2017 року на Скорину Тетяну Сергіївну і куплений за 362000 грн., про що в поданій Скориною Євгенієм декларації не вказано жодного речення. Крім цього, на офіційному сайті НАЗК жодного слова не вказано про суттєві зміни в доходах, як це передбачено законодавством. Отже, робіть висновки.

 

Цікавий факт: Скорина Тетяна Сергіївна, зареєстрована як СПД і здійснює свою діяльність на території ДПІ у Дніпровському районі. Чи немає тут конфлікту інтересів??????

 

Шановні справжні правоохоронці, патріоти нашої держави, звертаюся до Вас з великою надією, що справедливість повинна торжествувати: не дайте старим прокурорам та податківцям хабарникам заробляти величезні кошти, ставити під загрозу життя та здоров’я жителів Одеси та всієї України.

 

Надіюся, що Ви зможете дати лад і навести порядок в цій прокуратурі та цій ДПІ і з цими Тимошенками, Томанеками і Скоринами.

 

Дякую Вам наперед, Василь Петренко

 

Ігор Рудич, журналіст-розслідувач для сайту ГИПОТЕЗА http://gipoteza.net

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers