Пятница, 26 Январь 2018 18:58

Фонд Руслана Сольвара допомагає біженцям із Новосілків

Фонд Руслана Сольвара допомагає біженцям із Новосілків

 

Вибух і пожежа у 16-квартирному будинку в селі Новосілки сколихнула усю Макарівщину. І Не тільки Макарівський район, але і всю Київщину. І знають про трагедію в усій Україні. За попередніми висновками експертів, вибух стався через несправність у газопровідній системі. Зібралась занадто велика, критична кількість газу в одній із квартир, що і стало причиною вибуху, який зруйнував життя майже півсотні людей.

Люди, які були відселені з будинку, залишилися без елементарних речей та засобів для існування. Повністю вигоріли чотири квартири, у вцілілих помешканнях - стійкий запах диму і зіпсоване майно, яке залишилося після гасіння вогню. Багато речей, техніки вже не підлягає ремонту чи відновленню.

Після визначення основних потреб постраждалих за дорученням Руслана Сольвара, представники його благодійного Фонду доставили у Новосілківську сільську раду першочергову благодійну допомогу. Представники Фонду просять не бути байдужими до горя людей і допомагати жертва Новосілківської трагедії.

Активно допомагають погорільцям і представники місцевої влади, і мешканці села, адже недопустимо залишати людей сам на сам із бідою. Ця трагедія стала реальним випробуванням місцевої влади на швидкість реакції, міцність, стійкість та небайдужість.

Будьмо згуртованими! Разом ми можемо більше! – Такі заклики сьогодні у Новосілках можна часто почути. Такі заклики сьогодні на Макарівщині – кредо кожного, хто небайдужий до долі тих, хто опинився у біді. Люди розуміють, що гора, трагедія приходять раптово, коли ніхто на них не чекає. І наслідки таких візитів – непередбачувані.

Команда нардепа Руслана Сольвара, представники Фонду, місцева влада та небайдужі українці вже відгукнулись і продовжують робити все, аби допомогти тим, хто опинився у скрутних обставинах. Насправді, неважливі причини вибуху, важливі долі людей, які можуть бути скаліченими через байдужість ближнього, який не захотів протягнути руку допомоги тоді, коли жертвам вибуху це так було необхідно.

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers