Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Суббота, 23 Июнь 2018 14:37

Сарган заявила, що департамент спецрозслідувань ГПУ, який займається справами Євромайдану, не ліквідують, а трансформують

Сарган: Спочатку в Раді "оптимісти змін" приймають закони, а потім дивуються їхньому виконанню

Генпрокуратура України планує реформувати Департамент спецрозслідувань, який, зокрема, займається розслідуванням злочинів проти активістів Євромайдану. Про це повідомила у "Фейсбуці" 23 червня спікер генпрокурора Лариса Сарган.

"Департамент спецрозслідувань [Сергія] Горбатюка трансформується в слідче управління, а процесуальні керівники переходять у департамент процесуального керівництва. Такий варіант відокремлення процесуальних керівників від слідчих відбувається для приведення структури Генеральної прокуратури України у відповідність до чинного законодавства. Тому ніякої "зради" немає. Є лише надумана істерика прихильників керівника одного департаменту", – написала Сарган.

Вона підкреслила, що внаслідок реформування жодного слідчого або процесуального керівника у справах Майдану не буде звільнено або замінено.

"Тому Горбатюк і далі розслідуватиме всі справи Майдану – рік, п’ять, десять. Стільки, скільки його захищатимуть зацікавлені в цьому. Про результат серед захисників мова не йде чомусь", – заявила речниця генпрокурора.

Сарган додала, що такі трансформації відбудуться у всіх департаментах ГПУ, де слідство об’єднується з процесуальним керівництвом.

"От тільки чомусь не бачу істерики на захист із приводу інших підрозділів ГПУ. Спочатку в Раді "оптимісти змін" приймають закони, а потім дивуються їхньому виконанню. Коли офіційно відбудеться реорганізація, буде повідомлення на сайті ГПУ по факту, а не за дописами і домислами окремих користувачів Facebook", – заявила вона.


https://www.facebook.com/LarysaSargan/posts/2023778494362331

22 червня нардеп від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм заявив, що генеральный прокурор України Юрій Луценко має намір підписати наказ, який фактично ліквідує департамент спеціальних розслідувань Генпрокуратури. За словами Найєма, Горбатюка нібито зібралися звільнити.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-sargan-zajavila-shcho-departament-spetsrozsliduvan-gpu-jakij-zajmajetsja-spravami-evromajdana-ne-likvidujut-a-transformujut-252397.html”

Похожие материалы (по тегу)

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers