Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Суббота, 23 Июнь 2018 14:36

Венеціанська комісія розкритикувала угорський пакет законів "Стоп Сорос", де передбачено кримінальну відповідальність за допомогу мігрантам

Венеціанська комісія розкритикувала закони "Стоп Сорос"

Венеціанська комісія розкритикувала основне положення пакета законів "Стоп Сорос", ухваленого в Угорщині. Про це повідомила прес-служба Єврокомісії 22 червня.

У комісії зазначили, що норма про кримінальну відповідальність за допомогу в переправленні мігрантів в Угорщину порушує положення Європейської конвенції з прав людини.

"Вона несправедливо криміналізує організаційну діяльність, не пов’язану безпосередньо з матеріалізацією нелегальної міграції, зокрема "підготування або розповсюдження інформаційних матеріалів" чи "ініціацію прохань про надання притулку для мігрантів". Криміналізація такої діяльності порушує допомогу жертвам з боку неурядових організацій, непропорційно обмежуючи їхні права", – ідеться в заяві.

У відомстві наголошують, що багато країн криміналізують відповідальність за допомогу у нелегальному переправленні мігрантів, але закон, ухвалений в Угорщині, "виходить за межі цього".

Будапешт неодноразово саботував міграційну політику ЄС і намагався оскаржити її в суді.

20 червня угорський парламент ухвалив пакет законів для боротьби з нелегальною міграцією. Три ініціативи, які підтримали представники керівної партії "Фідес" та ультраправої "Йоббік", узагальнили назвою "Стоп Сорос" – за ім’ям філантропа Джорджа Сороса. Згідно зі схваленим документом, окремих осіб або групи, які допомагають нелегальним мігрантам отримати дозвіл на перебування в Угорщині, можуть оштрафувати або ув’язнити.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-venetsianska-komisija-rozkritikuvala-ugorskij-paket-zakoniv-stop-soros-de-peredbachena-kriminalna-vidpovidalnist-za-dopomogu-migrantam-252387.html”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers