Вторник, 03 Апрель 2018 00:00

Парубій доручив комітету терміново зібратися щодо е-декларування для активістів

Засідання Антикорупційного комітету 
Засідання Антикорупційного комітету
У Раді вважають, що відмінити е-декларування для активістів можна ще сьогодні


Голова Верховної Ради України Андрій Парубій дав доручення парламентському комітету з питань запобігання і боротьби з корупцією провести екстрене засідання щодо е-декларування громадських діячів. Про це він заявив на пленарному засіданні.


Спікер парламенту нагадав, що сьогодні першими питаннями, які мали розглядатися у сесійній залі, мали бути законопроекти про відміну електронного декларування для громадських діячів і для іноземців, які беруть участь у наглядових радах.


Парубій запросив керівників усіх фракцій максимально мобілізувати народних депутатів, а також звернувся до голови комітету з питань запобігання і боротьби з корупцією навіть під час пленарного засідання провести засідання комітету.


«Якщо є необхідність, його можна провести прямо тут, у залі. І дати будь-який висновок по тих законопроектах, які були зареєстровані, нами обговорені і узгоджені, і під якими є підписи більшості керівників фракцій», — зазначив він.


У Раді вважають, що відмінити е-декларування для активістів можна ще сьогодні попри те, що профільному комітету не вдалося зібратися зранку на засідання з розгляду цього питання для надання своїх висновків.Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/parubiy-doruchiv-komitetu-terminovo-zibratisya-shchodo-e-deklaruvannya-dlya-aktivistiv-486462.html”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers