Среда, 14 Март 2018 00:00

Лавров про отруєння Скрипаля: Росія невинна

Лавров сказав, що РФ не причетна до отруєння Скрипаля

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на прес-конференції у вівторок заявив, що його країна не причетна до отруєння у Великобританії колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля. Про це повідомило "РИА Новости".

Коментуючи справу Скрипаля, Лавров сказав, що "Росія невинна".

Він зазначив, що країна готова співпрацювати з Великобританією у розслідуванні отруєння екс-розвідника.

66-річного Скрипаля і його дочку Юлію госпіталізували 4 березня із симптомами отруєння. Також у лікарню доправили сержанта місцевої поліції Ніка Бейлі, який відвідав будинок Скрипаля в Солсбері.

Міністр закордонних справ Борис Джонсон 6 березня заявляв, що Британія буде жорстко реагувати на будь-які докази участі РФ у ймовірному отруєнні Скрипаля, аж до зниження рівня представництва на футбольному чемпіонаті у 2018 році.

12 березня прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей повідомила, що, за даними слідства, під час замаху було застосовано нервово-паралітичний агент "Новачок", розроблений у Росії. За її словами, Кремль має надати пояснення того, що сталося, до вечора 13 березня, інакше Лондон буде вважати інцидент незаконним застосуванням сили Росією проти Сполученого Королівства.

Мей також домовилася з президентом Франції Еммануелем Макроном про спільну відповідь на агресивні дії РФ.

Сьогодні Лавров сказав, що Росія не буде відповідати на ультиматум Великобританії.

Скрипаль – колишній офіцер російської розвідки. У 2006 році його засудили за передання Британії даних про російських агентів у Європі. У 2010 році в результаті обміну шпигунами між США і Росією Скрипаля помилували. У межах цього самого обміну в Росію повернулася шпигунка Анна Чапман. Скрипалю надали притулок у Великобританії.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/lavrov-pro-otrujennja-skripalja-rosija-nevinna-236196.html”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers