Среда, 21 Февраль 2018 11:40

Руслан Сольвар вшанував Героїв Небесної Сотні

Руслан Сольвар вшанував Героїв Небесної Сотні

Річниця розстрілів на Євромайдані – тяжка дата, важка рана та тілі сучасної України. Невідомо, коли вона загоїться, але болітиме точно ще дуже довго. В цей день, четверту річницю трагічних подій у центрі Києва, учасники тих подій згадують про все, що відбувалося, діляться спогадами, думками, разом дивляться у майбутнє.
Поділився своїми думками і нардеп Руслан Сольвар, який тоді разом із мільйонами українських патріотів виборював на барикадах право для України бути незалежною європейською державою.
- Сьогодні - особливий день... День Героїв Небесної Сотні - відважних і непереможних. Вони захищали ідеали демократії, відстоювали європейські цінності, ішли в бій за наше майбутнє. Більше ста Героїв пішли у вічність, але залишили нам віру і сили боротися далі. Пам`ять патріотів і активістів Майдану вшановують в усіх містах та селах нашої держави. Мої помічники також взяли участь у заходах із вшанування Героїв Майдану на Макарівщині та Фастівщині. Схиляю голову перед вічною пам`яттю відважних борців за Свободу і Незалежність... Герої не вмирають! – сказав Руслан Сольвар.
В заходах на Фастівщині та Макарівщині взяли участь представники команди Руслана Сольвара, які разом із тисячами інших, тих, хто досі пам’ятає і береже світлі спогади про загиблих, принесли квіти, вшанували полеглих. Вони віддали життя за нашу свободу, тому їхній подвиг не має бути забутим.
Рівно за рік після подій 2014 року відбулася ще одна жахлива трагедія для України – події під Іловайськом. Свої життя віддали сотні українських патріотів, аби ворог не зміг загарбати українську землю. Вони відстояли право соборності і незалежності для нас, для тих, хто зараз має дбати про Україну, про її долю.
Руслан Сольвар завжди намагається допомогти тим, хто прийшов з АТО, тим, хто досі там, родинам героїв Небесної Сотні. Механізми допомоги від держави для цих людей часто досить бюрократизовані і не завжди працюють на те, щоб допомогти. Тому часто за справу береться Руслан Сольвар і його команда. Вони роблять все можливе, щоб допомогти героям та їхнім родичам і часто вдається зробити те, що ще до звернення здавалось неможливим – перебороти систему!

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers