Четверг, 11 Январь 2018 20:50

Хто такий Дмитро Голубов. Досьє на нардепа від БПП

Хто такий Дмитро Голубов. Досьє на нардепа від БПП

Хто такий Дмитро Голубов. Досьє на нардепа від БПП
Хто такий Дмитро Голубов. Досьє на нардепа від БПП

Людина, яка позиціонує себе, як сучасний прогресивний політик нового часу — Дмитро Іванович Голубов, 1983 р.н. депутат ВРУ від блоку Петра Порошенка, який створив в 2010 р «Інтернет партію».

Але це так, для загального огляду, а глянувши трохи глибше і повернувшись до життєвої історії даного персонажа можна жахнутися, чого тільки не творив цей «діяч». Кримінальний талант і бажання заробити шалених грошей прокинулися у Голубова ще в юнацькому віці. Вже тоді він придумав шахрайську схему, при якій бізнесмени платили за неіснуючий товар, а він з подільниками виводив гроші в закордонні банки, пізніше благополучно обналічівая і залишаючи їх у своїй кишені.

З якоїсь цікавої випадковості молодому кар’єристові все зійшло з рук — і це в той період, коли наша країна переживала лихі 90-е, т. Е. Безкарними дані дії просто не могли залишитися без покровительства у кримінальних колах. Подорослішавши, нинішній нардеп зрозумів, що кидаючи місцевих бізнесменів є ризик заробити більше проблем, ніж грошей. Разом з тим, у той час більшу популярність у світі набирали міжнародні платіжні системи, недосконалістю яких і вирішив скористатися Голубов. Зібравши навколо себе однодумців і підключивши міжнародну хакерську мережу, він взявся всякими можливими способами красти гроші у зарубіжних банків та їх вкладників. Тоді-то в хакерської середовищі нардеп і отримав кличку — Скрипт.

За найскромнішими підрахунками, матеріальний збиток, нанесений діяльністю групи Голубова, оцінюється в 12 млн дол США. Не дивно, що його діяльністю зацікавилися фахівці ФБР та Інтерполу. Далі, завдяки «сливу» колег-зломщиків, в 2006 році молодий шахрай був затриманий оперативниками з главку МВС України. Операція проходила в умовах найсуворішої таємності, щоб не відбулося витоку інформації. У підсумку Голубову довелося відсидіти в СІЗО близько півроку. Кримінальні справи були порушені одразу за кількома статтями КК України. Цікаво, що після затримання депутата-хакера по Одесі прокотилася низка зачисток його подільників. Серед них були діючі співробітники управління карного розшуку Одеського міського управління УМВС, за активного сприяння яких здійснював свої злочини Голубов.

У ході розгляду справи в суді, при наявності достатніх доказів його злочинної діяльності, наданих ФБР та Інтерполом, всупереч усім нормам Закону молодий шахрай був виправданий. Цікавим моментом у цій історії є факт покровительства, Голубова депутатами від «Партії регіонів» та іншими наближеними до Олександра Януковича. За цей кібер-шахрай неодноразово «дякував» патронів, зламуючи «потрібні» ресурси і електронні скриньки політично неугодних і «невдячних» депутатів. По суті, саме завдяки підробіткам на нову «дах» Голубову в черговий раз вдалося відкупитися від кримінальної відповідальності. Для цього куратори хакера задіяли скандально відомий Печерський суд м.Києва, який і відмовив у його видачі Інтерполу, пославшись на недостатність доказів. Зауважимо, що за даний час Голубов так і числиться міжнародному розшуку.

Далі в приціл майбутнього парламентаря потрапив відомий в Одесі банк «Порто-Франко», звідки він з подільниками вивів фактично всі гроші вкладників, залишивши сотні сімей моряків без накопичень усього їхнього життя. По сьогоднішній день багато з обкрадених бідолах так і не знають, що одним з головних винуватців банкрутства як банку «Порто-Франко», так і ще кількох розорених комерційних установ Одеси є група, підконтрольна народному депутатові від їхнього міста. До слова зовсім недавно Голубов придбав за дуже сумнівних обставин та умов Будинок прийомів Одеської обласної ради (провулок санаторії, 8), причому правоохоронними органами за даним фактом вже порушено кримінальну справу.

Не можна не відзначити, що скандальний нардеп не тільки різноманітний у своїй злочинній діяльності, але і вельми геополітич. З власних джерел нам стало відомо, що Голубов встиг відзначитися махінаціями в банківській сфері та нерухомості, доглядом від сплати податків та іншими економічними злочинами далеко за кордоном України. Зараз він перебуває в розшуку в Сінгапурі, США і низці країн Східної Азії. Правоохоронні органи даних держав неодноразово зверталися до України з проханням екстрадиції Голубова, але що поробиш — «міжнародний» Печерський суд не бачить підстав для його видачі.

По суті, стає ясно для чого саме «всережимним» хакеру, що знаходиться в міжнародному розшуку, знадобився мандат депутата Верховної ради України. Це свого роду ширма, яка дає йому можливість певною мірою блокувати будь-які ініціативи правоохоронної системи по заслуженому притягнення його до кримінальної відповідальності. А ось чому в наш «реформоване» час «оновлена» правоохоронна система впритул не помічає навіть настільки запеклих аферистів-прікормишей, що не мали до недавнього часу толком ніякої ваги в суспільстві — питання вельми цікавий, відповідь на який порошитися глибоко під килимами парламентських коридорів.

За матеріалами: ОТКАТ

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers