Пятница, 05 Январь 2018 09:48

Руслан Сольвар: сенс життя – у допомозі ближньому

Хоча б колись, бодай один раз, кожен з нас мав замислюватися над запитанням, у чому ж полягає сутність нашого життя. І кожен по-своєму намагається віднайти власну відповідь на таке, здавалося б просте і при цьому занадто складне запитання:
«В чому полягає сенс життя?».
У багатьох людей змість життя – це їхня родина, у інших людей – це робота, не тільки гроші і кар’єра, але і просто те, над чим вони працюють, ще у інших – задоволення від хобі. І вже зовсім мало людей, їхній відсоток у суспільстві дуже незначний, але відчутникй, усвідомлено і впевнено можуть сказати вголос, що сутність їхнього життя – у допомозі ближньому. Саме до таких людей і належить Сольвар Руслан Миколайович.
Так, наприклад, у освітянській галузі у селищі Володарка (Київська область) надавалась різностороння допомога школі-інтернату для дітей сиріт – надавалася не лише матеріальна допомога, але і проводилася організація дитячого дозвілля. Також проведено різносторонню підтримку шкіл-інтернатів і дитячих будинків у селищах Печорин, Чинадієво, Часлівці, Домбовці, Великі Дички, Батієво, Біла Церква.
У цілях пропаганди здорового образу життя за підтримки благодійного фонду Сольвара Руслана було зведено та відремонтовано не один дитячий та спортивний майданчик на Фастівщині, очищено й приведено до ладу парк у місті Фастів, а для урізноманітнення дозвілля молоді проведено концерти популярних музичних гуртів (таких, як «Бумбокс», «Танок на майдані Конго»), у смт. Макарів було проведено футбольний турнір.
Окремою темою благодійної діяльності Сольвар Руслан виділяє духовну сферу.
Годі й лічити скільком храмам і монастирям він допоміг – деякі реконструювались і відновлювались за його допомогою, а деякі взагалі було побудовано його коштом. Так, наприклад, у селі Томашівка, що у Фастівському районі Київської області, при підтримці благодійного фонду проводяться роботи на території Різоположенського монастиря. У с. Дідівщина (Фастівщина) будується з нуля Храм ікони Божої Матері Касперовської. Також було проведено допомогу храмам у селах Пришивальня, Волиця і Ярошівка, що на Фастівщині і Храму Святої мучениці Тетяни (смт. Володарка, Київська область).
Є ще й безліч звичайних пересічних громадян, які без тіні сумніву можуть заявити – «Сольвар Руслан – мій рятівник!». Багатьом людям Руслан Миколайович допоміг у складних і не дуже життєвих ситуаціях. Така вже він людина – не може не допомагати!

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers