Четверг, 22 Март 2018 08:52

Руслан Сольвар вимагає місцеву владу допомогти Валентині Швець

Руслан Сольвар вимагає місцеву владу допомогти Валентині Швець

Руслан Сольвар направив запити щодо надання допомоги жительці села Малополовецьке Фастівського району Швець Валентині Павлівні, яка постраждала внаслідок пожежі. Нардеп зазначає, що 09 лютого 2018 року у житловому будинку села Малополовецьке Фастівського району Київської області виникла пожежа, внаслідок якої знищено дах та перекриття, меблі, побутову техніку, документи, речі.
Причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі.
Відповідно до законодавства, а саме до закону «Про місцеві державні адміністрації», місцева держадміністрація повинна реалізувати держполітику у сфері соцзабезпечення та соцзахисту для тих соціально незахищених громадян нашої країни, які внаслідок неповної або недостатньої матеріальної забезпеченості постійно чи тимчасово потребують відповідної допомоги від органів влади та соцпідтримки з боку держави. Місцева влада має сприяти також і розвитку соцзабезпечення таких громадян, надавати адресну соцдопомогу та всіляко підтримувати своїх підопічних, призначати та виплачувати цільові грошові допомоги для громадян, іншими засобами компенсувати і втілювати політику соцзахисту.
Також, Руслан Сольвар звертає увагу чиновників на норми закону «Про місцеве самоврядування в Україні», а також «Про місцеві державні адміністрації», де зазначено, що саме місцеві органи виконавчої влади разом з органами місцевого самоврядування самі, без втручання інших держорганів надають додаткові пільги та іншу матеріальну чи грошову допомогу для малозабезпечених верств населення. Робиться це за рахунок відповідних коштів, які завчасно передбачені для таких випадків в місцевих бюджетах.
Крім цього, Руслан Сольвар додатково вказує, що відповідно до Постанови КабМіну «Деякі питання використання коштів державного бюджету для виконання заходів із соціального захисту дітей, сімей, жінок та інших найбільш вразливих категорій населення» № 256 від 12.04.2017 передбачено надання органами соціального захисту населення одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.
Руслан Сольвар просить у чиновників вжити всіх заходів для відновлення житлового будинку і розглянути питання забезпечення житлом для тимчасового та
постійного проживання житлове приміщення внаслідок пожежі, спричиненої коротким замкненням електромережі, а також розглянути можливість надання додаткових пільг та матеріальної допомоги постраждалій Валентині Швець.

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers