Вторник, 23 Январь 2018 06:21

Руслан Сольвар привітав фастівчан із Днем Соборності

Руслан Сольвар привітав фастівчан із Днем Соборності

 

Для Фастова День Соборності – особливе свято. Тим паче, наступного року – особлива дата, 100-річчя підписання Універсалу. Це місце і ця дата – особливо важливі для сучасної історії України. І про це необхідно пам’ятати. Попри все. Попри страшну війну за Незалежність, яка йшла тоді і яка йде зараз. Попри тиск сусідніх держав і їхні зазіхання на цілісність України.

Народний депутат Руслан Сольвар, як мешканець Фастова знає і пишається тим, що саме тут 100 років назад Україна вперше стала Державою.

Всіх фастівчан і всіх українців Руслан Сольвар привітав із цією важливою датою. Нардеп анонсував майбутні заходи, які пройдуть у Фастові через рік. Звичайно, чимало із заходів будуть відбуватися за сприяння Руслана Сольвара, який опікується не тільки матеріальним станом виборців, але і передусім їхньою духовністю, моральною силою.

На своїй сторінці у соцмережі Руслан Сольвар зазначив:

Друзі, щиро вітаю з Днем Соборності України!

Наступного року у Фастові відбудеться відзначення сторіччя підписання Акту об’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою, адже саме в штабному вагоні на станції «Фастів» 1 грудня 1918 року керівники УНР та ЗУНР підписали попередній договір про об’єднання земель в єдину державу.

До відзначення цієї дати варто готуватися заздалегідь. Серед першочергових планів – капітальний ремонт доріг і центральних площ міста Фастова, зокрема – і площі Соборної, де має бути встановлено пам’ятник Соборності України. Також заплановано впорядкувати територію на залізничній станції Фастів, відремонтувати міський Палац культури, оновити фасади будівель на головних вулицях міста.

Звісно, втілити усі задуми в життя буде неможливо без співфінансування із обласного та державного бюджетів. Тому зроблю усе можливе, аби кошти, передбачені на ці проекти, буди виділені і використані за призначенням. Фастів повинен стати візитівкою нашої держави!

А Всеукраїнська «Естафета єднання», яка стартуватиме у Фастові, пройде в усіх регіонах України і звершиться на Софійській площі, стане іще одним свідченням єдності і непереможності українського народу!

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers