Пятница, 02 Март 2018 20:19

Руслан Сольвар вимагає прийняття єврозаконів про транспорт

Руслан Сольвар вимагає прийняття єврозаконів про транспорт

 

Європейський досвід в Україні потребує негайного введення в дію. Тому що тягнути далі немає часу. У цьому впевнені нардепи, у цьому певен і Руслан Сольвар як представник крила реформаторів. Якщо зараз не змінити правила роботи транспортної системи – потім може бути запізно.

Руслан Сольвар наполягає на тому, що проекти галузевих законів, що спрямовані на виконання Угоди про асоціацію та нині знаходяться на фаховому розгляді та опрацюванні в Комітеті з питань транспорту, мають бути включені як пріоритетні в Дорожню карту євроімплементаційних законодавчих ініціатив. Про це нардепи як представники відповідного комітету говорили на спільній робочій зустрічі зі спікером Верховної Ради Андрій Парубій та Прем`єр-міністром України Володимиром Гройсманом, під час якої презентувалась Дорожня карта пріоритетних законопроектів у рамках імплементації законодавства ЄС.

Народні обранці нагадали про галузеві законопроекти, що знаходяться на опрацюванні в Комітеті. Вони наголосили на важливості цих законопроектів та їхньому пріоритеті.

Отже, чьогодні «на столі» у спікера лежать такі проекти:

- № 6392 (Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо прийняття Авіаційних правил), -- розглянутий комітетом і рекомендований за основу;

- 2475а та 2475а-3 (альтернативні законопроекти Про внутрішній водний транспорт), реєстр. номери 2475а та 2475а-3

- Проект Закону реєстр. № 7316 Про залізничний транспорт України,

- Проекти Законів реєстр. № 7317 та 7386 спрямовані на внесення змін до законодавства в сфері автомобільного транспорту

- Проект Закону реєстр. № 7387 про перевезення небезпечних вантажів

Фактично, депутати вже давно мають дієвий План законодавчого забезпечення реформ в Україні, є плани імплементації, що розроблені свого часу міністерствами та схвалені Урядом. Є ряд законопроектів, яких потребує галузь та над якими ведеться кропітка робота Комітету.

Тому обранці впевнені: зараз прийшов час наполегливої консолідованої праці всіх гілок влади, аби активізувати процес і якнайшвидше дати зелене світло пріоритетним законодавчим ініціативам в рамках Дорожньої карти.

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers