Четверг, 01 Март 2018 10:39

Погорільці з Новосілків дякують Руслану Сольвару

Погорільці з Новосілків дякують Руслану Сольвару

Ліквідація наслідків пожежу у селі Новосілки триває. Одна з постраждалих, Лідія Заєць написала про хід процесу 28 лютого:
- Ще дві години тому, збиралася написати другий, на цей раз гнівний, пост про те, як рухаються справи по відбудові нашого будинку, який зруйновано пожежею. Сьогодні ми мали отримати обіцяний висновок по його аварійності. День минав, а гнів наростав, бо про висновок, який з 20 лютого був перенесений на 28, а потім ще додався факт, що він може робитися й 90 днів, не було ні слуху, ні духу.... Але зараз пишу знову з вдячністю! Висновок є! Руслан Сольвар, Олеся Бурдик, Юлия Дзюбюк голова та секретар сільської ради с. Новосілки і всі, хто причетний до "просування" такої важкої глиби - СПАСИБІ! З надією і сподіванням на відбудову будинку! Завтра весна! (?) – написала Лідія Заєць.
Дійсно, нардеп Руслан Сольвар і його помічники активно долучились до допомоги постраждалим від пожежі і роблять все, що від них залежить для прискорення відновних робіт.
Про можливі результати експертизи будинку, який згорів Лідія Заєць пише так:
- Що у висновку - знатимемо в понеділок. Але було б логічним знесення, тому що з 16 квартир 5 знищено і 3 пошкоджено (це лише за актом пожежників), а ще як мінімум 2 квартири пошкоджені і не вказані в акті. Разом 10 - більше половини... Нам навіть зубну щітку не довелося в карман взяти. Насправді, я за знесення будинку, але разом з тим повністю погоджусь з висновком експертів і ще дуже розумію, шо ламати - не строїть. Але, все ж невже можливість жити в новому будинку наскільки нецікава і так категорично відмітається?
Інші постраждалі додають:
- Будинок був признаний аварійним ще до вибуху. Після вибуху яка мова може іти про "РЕКОНСТРУКЦІЮ" будинку. У вас малі діти, у випадку якоїсь надзвичайної ситуації цей будинок розпадеться як "КАРТОЧНИЙ БУДИНОК ".
У загальному висновку, ця справа вже набирає розголосу, що просто так її тихо зам'яти не вийде. Погорільцям радять укласти договір з компанією-забудовником, з селищною головою і т.д. Всі потерпілі таким чином зможуть отримати нові квартири (такі ж по площі, або навіть кращі). Тим більше, будемо відверті, у всіх є родичі, які прихистять і підтримають. Перспектива на нове житло просто чудова!

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers