Четверг, 11 Январь 2018 07:54

Руслан Сольвар вимагає виділити у Ходосівці землю АТОвцям

Руслан Сольвар вимагає виділити у Ходосівці землю АТОвцям

Руслан Сольвар вимагає у центральної та міської влади розібратись із питанням забезпечення земельними ділянками воїнів АТО, які проживають у селі Ходосівка Киево-Святоишнського району Київської області. Для цього нардеп відправив відповідне депутатське звернення. Чиновники відповіли, що розберуться у ситуації.
До нардепа свого часу звернулися учасники АТО села Ходосівка Київо-Святошинського району Київської області з проханням про допомогу у вирішенні питання забезпечення земельними ділянками воїнів АТО та щодо бездіяльності посадових осіб Ходосівської сільської ради. Зі слів заявників проблема полягає у наступному.
У 2016 році рішенням 7 сесії 7 скликання Ходосівської сільської ради від 29.02.2016 року 22 учасникам АТО було надано дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва із земель запасу Ходосівської сільської ради. Також до рішення сесії було додано викопіювання із генерального плану з вказівкою точного місця знаходження земельних ділянок. Вказані документи оформлені згідно чинного законодавства та мають печатку Ходосівської сільської ради і відповідно підписи голови та землевпорядника Ходосівської сільської ради.
Протягом 2016 року переважна більшість учасників АТО звернулися до відповідних організацій для оформлення виданих земельних ділянок у приватну власність. Зокрема, Скальський Б.Г. та Колотов В.М. оплатили послуги землевпорядних організацій, заключивши відповідні договори на виготовлення проектів землеустрою. Під час виконання робіт по розробці вказаних проектів землеустрою виявилося, що із 22 виділених земельних ділянок - 17 знаходяться у приватній власності, мають кадастрові номери та відповідним чином оформлені у державному реєстрі прав на нерухоме майно.
Впродовж 2016-2017 року громадська організація учасників АТО села Ходосівка «ХОДОСІВКА-АТО» на чолі з головою Оніщенко В.Г. неодноразово зверталися до голови Ходосівської сільської ради щодо вирішення цього конфліктного питання. В травні 2017 року відбулася зустріч у першого заступника Голови Київської обласної державної адміністрації щодо порушення прав учасників АТО та пошуку шляхів вирішення питання забезпечення учасників АТО села Ходосівка земельними ділянками відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Проте, як йдеться у зверненні, станом на теперішній час питання не вирішено. Єдина можливість для учасників АТО відстояти свої законні права - це звернення до відповідних інстанцій та суду. Тому, протягом 8 останніх місяців ГО«ХОДОСІВКА-АТО» подало більше 20 відповідних інформаційних запитів до Ходосівської сільської ради для отримання необхідної інформації. Проте, необхідних відповідей на адресу ГО«ХОДОСІВКА-АТО» не надходило. Так, є підстави стверджувати про порушення Ходосівською сільською радою чинного законодавства У країни, а саме статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», а також статтей 1, 5, 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про даний факт було надіслано відповідне звернення від ГО«ХОДОСІВКА-АТО» представнику Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за результатом розгляду якого було складено адміністративний протокол на голову Ходосівської сільської ради.
Як заявляють скаржники, Ходосівською сільською радою постійно порушується Конституція України щодо забезпечення основних прав людини, нехтуються Закони України, не вживається жодних заходів для виконання Указу Президента «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції» від 07.10.2015 року, Розпорядження Кабінету Міністрів України № 898-р від 19.08.2015 р..
Тому Руслан Сольвар просив вжити заходів для забезпечення земельними ділянками воїнів АТО, які проживають у селі Ходосівка Києво-Святошинського району Київської області.

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers