Понедельник, 04 Декабрь 2017 07:51

Постраждалі від вибухів 26 вересня на 48 арсеналі

Що маємо по факту? 
На даний момент маємо багато випадків, які не розглядаються, які замовчуються: людей з Калинівки попередили: якщо будете протистояти владі- не отримаєте взагалі нічого! Позавчора відвідали с. Павлівку. Це не недофінансування, посилання на буквоїдство та паперову бюрократію, а насправді не бажання піклуватись про власній народ.
01.12.17р. Обробивши сумнівну інформацію про те, що люди навмисно псують власне майно з ціллю наживи, зрозуміли, що знову це наклеп на мирне населення.
Виїжджаємо спільно з Національними Дружинами до Павлівки. Зустрічаємо Бондар Валентину, що є однією з постраждалих. В ході спілкування з`ясовується, що дублікатів актів дефективності не вручено та створені на швидкоруч, тобто різняться з реальністю. Родина з п`яти людей, не отримуючи жодної копійки, навіть обіцяну соціальну допомогу в розмірі 600 гривень, не побачила. Валентина з температурою та сівшим голосом розповіла, що її сім`я навіть не навідується до хати, бо хвилюється, що підперта несуча стіна вб`є їхніх дітей! Вони моляться Богу, щоб про них не забули, адже через трагедією вимушені винаймати кімнату в гуртожитку за власний кошт (договір оренди в наявності). Звернулися за допомогою до Національного Корпусу, бо вірять, що ми – це сила. Також вона надала контактний номер телефону Людмили. Зателефонувавши до потерпілої, з розмови стає зрозуміло, що вона налякана та відмовляється від допомоги, мотивуючи це недовірою до представників влади та партійних об`єднань.
Колегіально було прийнято рішення, що Національний Корпус разом з Національними Дружинами, має завітати з нагальними ппитаннями до Калинівської Районної Державної Адміністрації. Коли ми зайшли до будівлі, нас зустріли перелякані працівники різних інстанцій, які поквапливо почали перекладати свої обов`язки один на одного, викликали співробітників поліції під приводом незаконного проникнення та хуліганства. 2-хвилинне спілкування активістів з патрульними завершилося посмішкою та одобренням ситуації. Голова Калинівської РДА, використовуючи невідомі до цього моменту способи переміщення в просторі, зумів опинитися за декілька секунд в Вінницькій РДА. Отож, не заставши голову адміністрації, до нас вийшли його заступники. Результат спілкування – надання інформації, яка просто вражає! Дефективні акти складала ТОВ «ЦивілБуд», що має юричну адресу у місті Донецьк; інша контора, що приймала участь- ПП «Ресфедр» взагалі не відома. Під натиском активної позиції вони погодились продемонструвати хаотично складені кошториси у коробках, наче заготовлені для розпалу груби, адже електронного варіанту немає та не буде! Надали документи сумнівного походження та запевнили, що постраждалі все ж колись отримають компенсацію.
Незадоволені результатом, прийняли рішення- бути поруч з народом, повернутись ще не один раз, щоб проконтролювати обіцянки.
03.12.17 р. До Національного Корпусу звернулись жителі села Медвідка з проханням проконсультувати по ситуації з компенсацією постраждалим. В клубі села зібрались мешканці, що обурені відсутністю повернення коштів, після названої ситуації 26 вересня. Вислухали Мельник Галину Володимирівну, що цинічно пропонувала жителям чекати, щоб про них подбали можновладці; втрутились в діалог представниці влади і зневіреного народу. Активісти провели інформаційну бесіду з приводу можливих результатів роботи таких провладних осіб.
За цих два дні, що ми перебували в постраждалих від вибухів районах, жителі виразили довіру до Національного Корпусу. Однією із вагомих причин стала віра в майбутнє, що по їх думкам за нами, молодим поколінням!
На останок варто зазначити, що ми, Національний Корпус, завжди поруч, добре Вам чи погано!

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers