Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 12 Февраль 2020 21:19

Росіянин з подвійним громадянством: журналісти розкрили деталі про "фаворита" команди Зеленського, відео

Бізнесмен Борис Баум, який з подачі Офісу президента України Володимира Зеленського може очолити орган контролю за гральним ринком, користується подвійним громадянством, яке заборонено в Україні.

Об этом сообщает Руспрес

Про це повідомили журналісти Bihus.Info в сюжеті, опублікованому на відеохостингу YouTube.

За інформацією розслідувачів, Борис Баум, який в останні 15 років обіймав керівні посади в ряді компаній, що належать російській групі під назвою "Лужниковська", після отримання в минулому році українського громадянства продовжує користуватися іншим документом.

Зокрема для входу в Верховну Раду пан Баум пред’являє паспорт громадянина Латвії.

"Баум — фаворит Зе-команди, якому хочуть віддати під контроль гральний ринок — з оборотом близько мільярда доларів. Є одне але: він донедавна був громадянином Латвії, а без українського громадянства не міг очолити держорган. Та ніщо не зупинить призначення, час якого настав, тож з підпису Зеленського, Баум громадянство отримав. От тільки від громадянства Латвії він досі не відмовився, що є порушенням закону", — сказано в анонсі опублікованого сюжету.


Як повідомляв "Апостроф", в Кабінеті міністрів України вже є низка проектів щодо запровадження подвійного громадянства для українців.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2020-02-12/rossiyanin-s-dvoynyim-grajdanstvom-jurnalistyi-raskryili-detali-pro-favorita-komandyi-zelenskogo-video/188187”

Другие материалы в этой категории: В Украине сузят дороги »

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers