Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Пятница, 17 Январь 2020 15:06

Запуск метро на Виноградар відклали на рік

Будівництво метро може затягнутися на роки

Терміни завершення будівництва і запуску метро на Виноградар відкладають на рік. Про це 16 січня на пресконференції повідомив голова наглядової ради ПАТ "Київметробуд" Олег Токарєв, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

"Будівництвом займаються ті, хто поняття не мають про цю справу. Порушується технологічний ланцюжок, люди займаються тим, що освоюють кошти, а не будують. Уже є ризик затягнути будівництво додатково на два-три роки", – підкреслив він.

Токарєв заявив, що керівник "Київметробуду" Василь Кобиль блокує доступ до будівництва досвідчених професіоналів. Він додав, що із 2,6 млрд грн виділених коштів 1,6 млрд уже витрачено, а роботи виконано на 150 млн. Інші кошти було витрачено за різними контрактами.

За словами головного інженера будівництва метро на Виноградар Євгена Шатайкіна, відставання від графіка становить не менше ніж сім-вісім місяців.

"Технологічний ланцюжок на сьогоднішній день порушений. Я не кажу про порушення технологій, я кажу про технологічний ланцюжок", – заявив Шатайкін.

Він зазначив, що фахівців було відведено від закупівлі техніки, придбана техніка не працює в повному обсязі з тими швидкостями, які було закладено у план будівництва.

Як повідомило "Інтерфакс-Україна", 17 грудня 2019 року акціонери "Київметробуду" достроково припинили повноваження наглядової ради, а її новий склад звільнив Кобиля і призначив нового гендиректора – Олександра Метелицю. Наприкінці грудня Міністерство юстиції України відновило Кобиля на посаді, у Єдиному реєстрі його вказано гендиректором компанії.

16 січня Печерський райсуд Києва наклав арешт на банківські рахунки ПАТ "Київметробуд" і його окремі підрозділи в межах розслідування ймовірних розкрадань під час будівництва.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/kiev/-zapusk-metro-na-vinogradar-vidkladajetsja-na-rik-1483237.html”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers