Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 19 Ноябрь 2019 09:45

Охоронці хутрового господарства на Житомирщині намагались завадити зйомці ферми

Багатомільйонний хутровий бізнес заборонений у понад 20 країнах світу, але не в Україні. Тут, попри численні повідомлення про жорстоке поводження з тваринами, кількість шкуродерень лише зростає. Та чим загрожують ці звіроферми навколишньому середовищу й людям з прилеглих міст і селищ? Дивіться в ексклюзивному розслідуванні Артема Поліковського.

Знімальна група «СтопКору» вирушила на Житомирщину. За 20 км від обласного центру знаходиться невеличке село Сінгури. Поруч з ним вже кілька років працює компанія з виробництва хутра та розведення тварин – «Профуна».

Ще на під’їзді до села відчувається неприємний запах, і чим ближче до ферми – тим він сильніший.

Щоб зафільмувати справжні потужності норкової ферми, журналісти намагались задіяти коптер. Та він не слухається, вочевидь, поблизу розташовані спеціальні глушильні установки. За кілометр дрон злітає, але сигнал і тут блокують.

З максимальної відстані можна розгледіти 16 довгих шедів, в яких утримують тварин. А ще – продовження паркана, адже, певно, виробництво планують розширити.

Можна розгледіти 16 шедів для тварин

Тож журналісти особисто вирушили у гості до хутрового господарства. Над входом – декілька камер. По периметру – електричний дріт. Але самі ворота медійникам охоронці ферми не відчинили, хоча і бачили знімальну групу.

До речі, спілкування зі «СтопКором» уникала й більшість з тутешніх мешканців. А в розповідях про норкову ферму селяни були напрочуд обережними. Утім, журналістам все ж вдалось з’ясувати шокуючі подробиці діяльності звіроферми.

Читати також:
“Ми за вбивство тварин чи проти?” – активісти “Стоп корупції” поговорили з міністром екології про норкові ферми
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/ohorontsi-hutrovogo-gospodarstva-na-zhitomirshhini-namagalis-zavaditi-zyomtsi-fermi/”

Другие материалы в этой категории: В Украине сузят дороги »

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers