Вторник, 03 Апрель 2018 00:00

Українці вражені: одразу 50 депутатів пропустили майже всі голосування у березні


У березні 2018 року 51 народний депутат України пропустив 90% голосувань у Верховній Раді. П’ятеро із цих народних обранців не проголосували жодного разу за місяць.

Про це повідомляє Комітет виборців України, інформує НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на nday.te.ua.

Зазначається, що загалом у березні було проведено 15 пленарних засідань парламенту, на яких відбулося 399 голосувань.

Серед депутатів, які не проголосували жодного разу за місяць, опинилися Дмитро Ярош, Євген Бакулін, В’ячеслав Константіновський (заявив про складання повноважень), а також нардепи-втікачі Олександр Онищенко і Сергій Клюєв.

При цьому чимало народних депутатів проголосували всього кілька разів. Так, один раз за місяць натиснув кнопку Дмитро Добкін від “Опоблоку”; тричі – Денис Омельянович від “Опоблоку”; шість разів – позафракційний Костянтин Жеваго; вісім разів – Михайло Добкін від “Опоблоку” та позафракційна Надія Савченко.

Окрім того, у списку депутатів, які майже не голосували, також є низка інших відомих прізвищ: Євгеній Мураєв (взяв участь у 3 відсотках голосувань), Олесь Довгий (3 відсотки), Сергій Ківалов (5 відсотків), Михайло Поплавський (6 відсотків), Вадим Рабінович (6 відсотків), Наталія Королевська (8 відсотків), Семен Семенченко (9 відсотків). Ці депутати пропустили голосування парламенту з невідомих причин, тобто не через хворобу чи відрядження. Як правило, на момент голосувань народні обранці були присутні в залі Верховної Ради.

Водночас зазначається, що двоє нардепів не пропустили в березні жодного голосування. Це депутати від “Блоку Петра Порошенка” Віктор Пинзеник та Іван Спориш.

Повний список народних депутатів, які пропустили 90 відсотків голосувань у березні: Бакулін, Клюєв, Константіновський, Онищенко, Ярош, Добкін, Омельянович, Жеваго, Добкін, Савченко, Богомолець, Льовочкіна, Мураєв, Солод, Звягільський, Ларін, Фурсін, Березкін, Чепинога, Бондар, Довгий, Святаш, Шенцев, Писаренко, Ківалов, Богуслаєв, Хомутиннік, Пресман, Поплавський, Рабінович, Льовочкін, Бойко, Богдан, Купрій, Мисик, Королевська, Барвіненко, Мартиняк, Тимошенко, Гіршфельд, Корнацький, Джемілєв, Клімов, Семенченко, Зубик, Дунаєв, Супруненко, Шуфрич, Денисенко, Івахів, Матвійчук.

Нагадаємо, раніше активісти оприлюднили прізвища нардепів, які є найзліснішими прогульниками. Як виявилось, деякі з них за всю свою каденцію були в сесійному залі лічені рази.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/03/ukrayintsi-vrazheni-odrazu-50-deputativ-propustyly-majzhe-vsi-golosuvannya-u-berezni/”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers