Вторник, 03 Апрель 2018 00:00

Що очікує на українців, яким бракує стажу для пенсії


Багато українських громадян працювало все життя в “тіні” або взагалі не ходили на роботу. Заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір розповів, що населення, яке не має достатньої кількості стажу, отримуватиме кошти розміром прожиткового мінімуму.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Сьогодні”, Шамбір переконує, що жоден українець не залишиться зовсім без грошей. Якщо людина, яка досягла 65 років, не має мінімального страхового стажу, то їй передбачено спеціальну державну соціальну допомогу. Вона зараз, як і прожитковий мінімум, становить 1373 гривні. Заступник міністра соціальної політики наголосив, що пенсія – це зароблені людиною кошти протягом життя. Тобто справедливо встановити більші виплати тим, хто більше працював і отримував більшу заробітну платню. Мінімальний стаж нині складає 15 років.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, народні депутати від партії “Українське об’єднання патріотів” (УКРОП) переконані, що український уряд зобов’язаний підвищити пенсійні виплати громадянам, які мають більше 40 років стажу роботи.

Нагадаємо, що міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що зараз на порядку денному пенсійні виплати людям, які мають великий страховий стаж, але весь час отримували мінімальну зарплату. Він зазначив, що пенсії таких громадян збільшать без застосування зміни формули для розрахунку даної категорії соціальних виплат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/02/shho-ochikuye-na-ukrayintsiv-yakym-brakuye-stazhu-dlya-pensiyi/”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers