Среда, 14 Март 2018 00:00

ДТП у Харкові: Зайцева кардинально змінила свідчення

Цього разу вона озвучила власну версію трагедії, яка суттєво відрізняється від звіту слідчих
В Київському районному суді свою версію харківської трагедії озвучила фігурантка кримінального провадження Олена Зайцева. Підозрювана стверджує, що не змогла запам’ятати всі обставини трагедії.

За її словами, в той момент, коли авто наближалося до перехрестя, блимав зелений сигнал світлофора.

"Я зрозуміла, що не встигну загальмувати, вирішила не знижувати швидкість", — пояснила затримана.

Після удару Зайцева різко натиснула на гальма і почала повертати вправо, втім далі автомобілем управляти не змогла – через зіткнення із Volkswagen, водій Lexus вилетіла на пасажирське сидіння, повідомляє Politeka.

"Після зіткнення авто перевернуло, ми з пасажиром не могли вилізти, люди намагалися привернути і поставити на колеса авто, перевернули, намагалися дістати нас, відкрити двері, двері не відчинялися, намагалися розбити лобове скло, не вийшло, вирвали праві пасажирські двері. Коли дістали , було багато “швидких”, поліції. Перше, що зробила – підбігла до поліцейського, дала документи, сказала, що водій Lexus “, – додала вона.

Коли підсудну запитали, якою була на той момент швидкість її авто, відповісти ствердно так і не змогла:

"Під’їжджаючи до перехрестя, я побачила, що замигав зелене світло … У цей момент моя увага переключилася на Volkswagen".

При цьому тепер вона заперечує те, що приймала лікарські препарати у день ДТП і нібито ніякого алкоголю теж не вживала напередодні. Виїхала з ресторану "Чилі", за її словами, в цілком тверезому стані. Хоча досудова медична експертиза знайшла у крові залишки речовин, котрі неприпустимі для водія.

Дивіться: потерпіла в харківській ДТП дала перше інтерв’ю

Як повідомляв портал "Знай.ua", підозрювана у справі харківської трагедії, в результаті якої загинули шестеро пішоходів Олена Зайцева заявила, що ніколи більше не сяде за кермо та публічно попросила вибачення у потерпілих. Під час судового засідання вона зазначила, що нібито їхала в той день на жовтий сигнал світлофора і не встигала загальмувати, коли почав рухатися другий учасник ДТП — водій Touareg Геннадій Дронов.Джерело статті: “https://znaj.ua/society/dtp-u-harkovi-zajceva-kardynalno-zminyla-svidchennya”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers