Среда, 14 Март 2018 00:00

Депутат хотів підкупити Супрун "непідйомним" хабарем

Організувати все збиралися через посередників
Народний депутат пропонував хабар виконуючій обов’язки міністра охорони здоров’я через свого помічника.

Із такою скаргою до Національного антикорупційного бюро нещодавно особисто звернулася Уляна Супрун. Напередодні детективи проводили низку обшуків вдома у помічника лідера "Радикальної партії" Ляшка, Олега Богачова, та вдома й на роботі у міського голови Вишневого Іллі Дікова. При цьому нібито йшлося про неправомірну вигоду на користь Супрун.

"Понад рік тому один із помічників народних депутатів запропонував мені хабар у вигляді квартири за те, щоби я, користуючись службовим становищем, допомогла медичному закладу отримати дороговартісне обладнання. Наступного дня звернулася до детективів НАБУ з заявою про ознаки злочину. Згодом я і мій позаштатний радник брали участь у слідчих діях, щоби задокументувати все", – написала вона у своєму Facebook.

За словами керівника МОЗ, потім із помічником нардепа зустрічався мер міста, який і підтвердив намір щодо хабара у вигляді квартири.

"Квартиру запропонували оформити на мого позаштатного радника, який зіграв роль довіреної особи. В країні діють численні міжнародні фонди, програми донорської підтримки, в бюджетах міст та громад накопичені суттєві бюджетні резерви. Підтримувати запити від міст та медичних закладів щодо отримання необхідного обладнання є частиною наших обов’язків. Для їхнього виконання пропонувати службовим особам хабарі непотрібно. За історію незалежної України не було доведених до рішення суду справ, відкритих за статтею 369 Кримінального Кодексу України "Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі" за участі очільників міністерств", – додала вона.

Дивіться: Уляна Супрун відмовилася коментувати питання ботулізму

Як повідомляв портал "Знай.ua", детективи Національного антикорупційного бюро прийшли з обшуками до будинку помічника лідера радикальної партії Олега Ляшка — Олега Богачова, якого підозрюють у спробі дати хабар в.о. міністру охорони здоров’я Уляні Супрун. Як стало відомо, обшуки також відбуваються у мера Вишневого Іллі Дікова на роботі і помешканні, де він проживає. Чиновника також нібито стосується справа про пропозицію хабара.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/deputat-hotiv-pidkupyty-suprun-nepidjomnym-habarem”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers