Вторник, 13 Март 2018 00:00

Помер Олесь Терещенко: несподівані пости журналіста у Facebook

Незважаючи на хворобу, Олесь підкорив Говерлу

Відомий український журналіст і ведучий Олесь Терещенко, який помер 12 березня внаслідок тривалої хвороби, був активним користувачем соцмереж.

У своїх постах він не лише розповідав про те, як бореться з онкологією, але і допомагав іншим.

Останнім постом в житті Олеся стали слова подяки лікарям, які боролися за його життя.

Також 11 грудня 2017 року Терещенко розповів про складний курсі хіміотерапії, про те, що він постійно знаходиться з сім’єю і щасливий як ніколи. Також ведучий повідомив про плани повернутися на ТБ в 2018 році. Цей обнадійливий пост зібрав багато лайків і побажань одужання Олесеві.

Ведучий ділився з фоловерами інформацією про своє лікування. Так в жовтні він розповів, що їздив до Ізраїлю, але в підсумку вирішив продовжувати лікування у Києві.

Крім особистих публікацій, Олесь активно допомагав хворим на рак дітям. Він публікував на своїй сторінки заклики про допомогу маленьким українцям, які боряться за життя.

Незважаючи на хворобу, Терещенко активно подорожував і навіть підкорив Говерлу. За словами журналіста, таким чином він відволікався від своєї ситуації.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у понеділок, 12 березня, не стало відомого українського журналіста, телеведучого Олеся Терещенка, який тривалий час боровся з важкою хворобою. Олесь помер на 44 році життя.


Джерело статті: “https://znaj.ua/society/pomer-oles-tereshenko-nespodivani-posty-zhurnalista-u-facebook”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers