Четверг, 15 Февраль 2018 00:00

"Якщо бабушка коштує 200-300 гривень на день, то військовий коштує тисячу", - волонтер про суть протестів в Києві

"Якщо бабушка коштує 200-300 гривень на день, то військовий коштує тисячу", — волонтер про суть протестів в Києві
"Якщо бабушка коштує 200-300 гривень на день, то військовий коштує тисячу", — волонтер про суть протестів в Києві

Однак з нормальних АТОшників на Майдані не буде жодного, оскільки військову честь за 3 карбованці не продаси, переконаний волонтер.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Засновник волонтерської організації "Повернись живим" Віталій Дейнега стверджує, що військовим за участь у мітингах платять тисячу гривень. Про це він пише у своєму блозі .

Колишніх військових запрошували за тисячу гривень на день постояти на цих мітингах. Якщо бабушка коштує 200-300 гривень на день, то військовий коштує тисячу. Це, щоб показати, що от бачите, АТОшники теж з нами", – зазначив Дейнега.

За його словами, нормальних і адекватних ветеранів волонтер не очікує зустріти на подібних протестах. "Є така Харківська спілка ветеранів АТО, яка сидить на фінансуванні у Кернеса. Фактично, це його кишенькова ветеранська спілка. Вона вже була поміченою на тому мітингу", – підкреслює Віталій.

Крім того, активіст додав, що також є такі добровольчі підрозділи, що воювали та повернулися – це АТОшники за викликом. "Якщо їм подзвонити та сказати, що треба зібратися на мітинг, то вони й зберуться. Це як колись "тітушки" були, тільки це "атошки". За шевронами легко буде побачити, що вони з підрозділів із сумнівною репутацією", – зауважив засновник організації "Повернись живим".

Однак, на думку Дейнеги, з нормальних АТОшників на Майдані не буде жодного, оскільки військову честь за 3 карбованці не продаси.

Нагадаємо, раніше радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт зазначив, що завдяки проплаченим мітингам у Києві реалізується операція Кремля щодо дестабілізації ситуації в Україні.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/135971-jakshcho_babushka_koshtuje_200-300_grivenj_na_denj_to_vijsjkovij_koshtuje_tisjachu_-_volonter_pro_su”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers