Среда, 14 Февраль 2018 00:00

Ган: ЄС має надати Україні "безвіз" у найближчі тижні

Ган: ЄС має надати Україні "безвіз" у найближчі тижні
Ган: ЄС має надати Україні "безвіз" у найближчі тижні

Комісар ЄС Йоганнес Ган заявляє, що в найближчі тижні Європейський Союз має виконати власні зобов’язання щодо запровадження безвізового режиму.

Про це він сказав під час телефонної розмови із президентом Петром Порошенко, передає сайт глави держави.

"Співрозмовники обговорили низку актуальних питань порядку денного Україна-ЄС, зокрема запровадження безвізового режиму для громадян України. Комісар ЄС вчергове наголосив, що Україна виконала всі критерії і в найближчі тижні Європейський Союз має виконати власні зобов’язання", — сказано у повідомленні.

Вказується, що Порошенко і Ган відзначили "готовність тісно співпрацювати з новою президентською адміністрацією США для допомоги Україні у протидії російській агресії".

"Глава держави наголосив, що рішення Європейської Комісії щодо розширення доступу "Газпрому" до газопроводу Opal не відповідає духу Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та Договору про Енергетичне Співтовариство", — сказано у повідомленні.

Як відомо, в ході зустрічі з главою представництва ЄС в Україні Х’юго Мінгареллі заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль заявила, що дозвіл Єврокомісії збільшити прокачку газу "Газпрому" по трубопроводу OPAL в обхід України є порушенням Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/134848-gan_jes_maje_nadati_ukrajini_bezviz_u_najblihchi_tihni”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers