Среда, 14 Февраль 2018 17:46

Тарас Батенко провів зустріч із укропівцями Вінниччини

13 лютого у Вінниці кандидат на посаду очільника «Українського об’єднання патріотів», голова політради партії Тарас Батенко провів зустріч із однопартійцями.

Участь у заході взяли депутати Вінницької облради та районних рад, активісти та керівники місцевих осередків УКРОПу. Тарас Батенко розповів про своє бачення розвитку партії та співпраці з укропівцями в усіх регіонах України. Він зауважив, що на посаду голови УКРОПу претендують ще двоє однопартійців.

«Вже в березні на всеукраїнському з’їзді партії укропівці демократичним шляхом обиратимуть найбільш гідного очільника. Зараз кожен із трьох кандидатів має можливість представити свої програми розвитку політсили. Сподіваюся, ми оберемо найдостойнішого, і УКРОП впевнено зміцнюватиме свої позиції», ‒ зазначив Тарас Батенко.

Він також акцентував увагу на необхідності популяризації партії у віддалених селах Вінниччини. Для цього, за його словами, партійці повинні ретельно вивчати проблеми краю та спілкуватися з місцевим населенням, щоб дізнатися, яка саме допомога необхідна людям.

Зазначимо, 3 березня відбудеться всеукраїнський з’їзд «Українського об’єднання патріотів ‒ УКРОП». На ньому обиратимуть очільника політсили. Наразі на посаду претендують: голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко, керівник Криворізького міського осередку партії Микола Колесник та очільник Сумської обласної організації Владислав Луговий.

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers