Среда, 14 Февраль 2018 00:00

В штабі Трампа категорично відмовилися зустрічатися з Порошенком через підтримку Києвом Хілларі Клінтон, - Маломуж

В штабі Трампа категорично відмовилися зустрічатися з Порошенком через підтримку Києвом Хілларі Клінтон, — Маломуж
В штабі Трампа категорично відмовилися зустрічатися з Порошенком через підтримку Києвом Хілларі Клінтон, — Маломуж

Колишній голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж заявив про те, що офіційний Київ не повинен був відкрито ставати на бік Хілларі Клінтон і пояснив, чому Дональд Трамп відмовився від зустрічі з Петром Порошенком. Про це він розповів в коментарі інтернет-виданню "ГОРДОН", повідомляють Патріоти України.

Маломуж стверджує, що після привітання Трампа з перемогою на виборах президента США, він досить тепло відгукнувся про Україну, тому від різних скандалів, подібних ситуації з Полом Манафортом, потрібно рішуче абстрагуватися. Крім того, нерозумно було робити ставку виключно на Хілларі Клінтон.

Крім того, Маломуж вважає, що тепер економічні відносини між офіційними Києвом і Вашингтоном зміняться, а Трамп, вибудовуючи свою модель налагодження зв’язків з Україною, буде залишатися прагматиком.

До слова, новий господар Білого дому буде прекрасно пам’ятати, що українська влада підтримувала саме Хілларі Клінтон.

"Хочу нагадати, що зустріч Трампа з Порошенком в Нью-Йорку так і не відбулася. Хоча за протоколом вона була запланована. Штаб Трампа принципово відмовився від зустрічі з Порошенком. Там сказали, що не забули його підтримки Клінтон", — підкреслив Микола Маломуж.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/134925-v_shtabi_trampa_kategorichno_vidmovilisja_zustrichatisja_z_poroshenkom_cherez_pidtrimku_kijevom_hill”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers