Среда, 14 Февраль 2018 00:00

Главі патрульної поліції Івано-Франківська повідомлено про підозру у побитті учасника АТО, - прокуратура

Главі патрульної поліції Івано-Франківська повідомлено про підозру у побитті учасника АТО, — прокуратура
Главі патрульної поліції Івано-Франківська повідомлено про підозру у побитті учасника АТО, — прокуратура

Прокуратура Івано-Франківської області повідомила про підозру керівнику управління патрульної поліції по ст.365 Кримінального кодексу України (перевищення влади). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області, передають Патріоти України.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Начальнику управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську повідомлено про підозру у перевищенні влади, тобто умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав чи повноважень, що завдали істотної шкоди охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян та супроводжувалися насильством, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями (ч. 2 ст. 365 КК України).

Так, на початку вересня поточного року до керівника управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську звернувся учасник АТО, який висловив незгоду з постановою про накладення на нього адміністративного стягнення. Не дослухавши заявника, посадовець наказав останньому залишити кабінет. Коли учасник бойових дій продовжив відстоювати свою позицію, поліцейський, не маючи жодних підстав для застосування фізичної сили, демонструючи значну фізичну перевагу, спричинив потерпілому легкі тілесні ушкодження, що підтверджується висновком судово-медичного експерта. Перевищення службових повноважень супроводжувалось насильством, болісними та такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями.

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом прокуратури області. Наразі до суду скеровано клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді застави, а також відсторонення його від займаної посади.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/132088-glavi_patruljnoji_politsiji_ivano-frankivsjka_povidomleno_pro_pidozru_u_pobitti_uchasnika_ato_-_prok”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers