Понедельник, 11 Декабрь 2017 16:17

Я показав, як можуть жити президенти

Я оголосив голодування. Я показав, як можуть жити президенти, і я покажу їм, як будуть вмирати президенти, якщо це потрібно для справи. Але у будь-якому випадку, це смішно і соромно, що процес, який викликає інтерес у всьому світі, вони вирішили за потрібне провести в залі розміром десять квадратних метрів. Ось це і є нова Україна? Це і є прозорість? Ці СБУшники, які тут сидять, це і є український народ?

Мене можна тримати в клітці, але народ тримати в клітці не можна. Ми прорвемося, і ми обов'язково переможемо. Нам не потрібні ексцеси, нам не потрібні зіткнення, нам не потрібна дестабілізація, нам потрібно спокійно провести політичний процес в цивілізованій, демократичній європейській державі.

Я объявил голодовку. Я показал, как могут жить президенты, и я покажу им, как будут умирать президенты, если нужно для дела. Но в любом случае, это смешно и стыдно, что процесс, который вызывает интерес во всём мире, они решили, что нужно провести в зале размеров десять квадратных метров. Вот это и есть новая Украина? Это и есть прозрачность? Эти СБУшники, которые тут сидят, это и есть украинский народ?

Меня можно держать в клетке, но народ держать в клетке нельзя. Мы прорвёмся, и мы обязательно победим. Нам не нужны эксцессы, нам не нужны столкновения, нам не нужна дестабилизация, нам нужно спокойно провести политический процесс в цивилизованном, демократическом европейском государстве

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers