Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Пятница, 03 Апрель 2020 01:41

Українські туристи з Балі збунтувалися проти тих, хто потрапив у обсервацію

Кілька сотень українців все ще перебувають на Балі. Вони прилетіли туди рейсами інших авіаліній і все ще чекають на евакуацію. Однією з топових тем для обговорення серед них є ситуація з пасажирами рейсу "Доха-Київ", які збунтувалися проти обсервації.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

OBOZREVATEL поспілкувався з кількома з них, щоб дізнатися ставлення до події та з’ясувати, як вчинили б вони.

На думку Михайла, туристи мали погодитися на обсервацію відразу, оскільки під час епідемії треба нести відповідальність не тільки за себе, але і за оточення.

"Мені боляче і прикро дивитися, як поводяться мої співвітчизники. Ті люди які прилетіли в Україну цими рейсами, зобов’язані були погодитися на обсервацію і спокійно, як європейці, проїхати туди, куди їх там розмістили. Після цього можна було б уже просити пройти тест і потім, якщо тест негативний, наполягати на самоізоляції у власних домівках. Вони ставлять під загрозу безліч людей, зокрема літніх і дітей", – розповів OBOZREVATEL Михайло.

Українці, що прилетіли з Балі

Українці, що прилетіли з Балі

Ще одна дівчина поділилася з OBOZREVATEL думкою на умовах анонімності. Вона впевнена, що проблема виникла через недостатню комунікацію влади і пасажирів. Однак ця ситуація не вплинула на її бажання евакуюватися: "Це все ще мій дім", – зазначила дівчина. При цьому додала, що сама на обсервацію погодилася б.

"Розумію всі сторони і ситуацію, з якою багато людей зіткнулися вперше в житті. Я просто не ризикнула летіти – у мене були інші авіалінії, не Катар, тому довелося б купувати додаткові квитки. Не могла ризикувати такою сумою. А на обсервацію була б згодна", – запевнила вона.

Як писав OBOZREVATEL:

  • В аеропорт "Бориспіль" близько 02:20 30 березня прилетіли два літаки з громадянами України з Дохи (Катар), яких зобов’язали відправитися на обсервацію.


  • Частину пасажирів помістили на обсервацію в готель "Козацький" у самому центрі Києва. Більшість же прибулих відмовилися від примусового карантину.


  • Як розповіла OBOZREVATEL одна з пасажирок, їм погрожували кримінальною відповідальністю.


  • Готель "Козацький" опечатали, і туристів завели через чорний хід. Українці вже показали перші кадри з готелю – з кранів тече іржава вода і можна приносити свою їжу.


  • Потім пасажирам пішли на поступки: запропонували безкоштовне проживання в "Пущі Конгрес" і можливість виїхати на обсервацію в рідні області.


  • Увечері, 30 березня, міністр Володимир Криклій знову приїхав до туристів і повідомив, що обсервація може закінчиться вже до 1 квітня.


Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Карантин в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/bolyache-divitisya-ukraintsi-scho-zalishilisya-na-bali-zasudili-povedinku-turistiv-buntariv.htm”

Другие материалы в этой категории: В Украине сузят дороги »

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers