Пятница, 10 Ноябрь 2017 09:30

На прохання депутата Руслана Сольвара тротуар у Сквирському районі відремонтують до кінця року

Ремонт тротуару автомобільної дороги сполученням Сидори - Дрозди - Шамраївка, а також облаштування зупинки громадського транспорту на ділянці дороги Кожанка - Фурси - Яблунівка - Володарка в межах села Великополовецьке Сквирського району на Київщині планують виконати до кінця 2017 року. Про це повідомило Міністерство інфраструктури України депутату Руслану Сольвару. Зазначимо, у вересні він подавав депутатський запит із проханням прискорення виділення коштів на проведення ремонтних робіт у Сквирському районі.

Руслан Сольвар зазначив, що до нього як до народного депутата зверталися жителі району з проханням допомогти у вирішенні питання проведення ремонтних робіт на розбитому тротуарі, а також просили встановити необхідну зупинку громадського транспорту у селі Великополовецьке. Депутату надіслали лист, до якого зібрали більше двохсот підписів людей, які підтримують проведення ремонту. Вищезгадані дороги є важливими автомобільними шляхами у даному населеному пункті, вони по суті є артеріями життя, які сполучають село із центрами забезпечення місцевих жителів всім необхідним. Зазначеними відрізками шляху кожного дня курсують не тільки сотні автомобілів, а й пішоходів. Важливим фактором безпечного та зручного пересування громадян - є стан доріг. Адже ями та розбиті дороги є причиною значної частини дорожньо-транспортних пригод, у яких страждають люди. А життя людини – безцінне, тому потрібно вживати всіх можливих заходів, щоб гарантувати безпеку мешканцям. Асфальт – лише витрата із бюджету, а скільки життів це врятує.

Як відповів міністр інфраструктури Володимир Омелян на запит депутата Руслана Сольвара: «Укравтодор доручив Службі автомобільних доріг у Київській області до кінця поточного року в межах доведених лімітів фінансування на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання виконати вказаний обсяг робіт». Фактично, людською мовою, це означає те, що доручення від виборців, яке Руслан Сольвар передав міністерству, буде виконано і депутат виконав свій соціальний наказ та доклав зусиль, аби забезпечити виборцям якісніший рівень життя.

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers