Среда, 28 Март 2018 06:55

ІГОР МІЗРАХ: "БОГДАН ГАВРИЛИШИН – ЛИШИТИСЬ УКРАЇНЦЕМ"

ІГОР МІЗРАХ: БОГДАН ГАВРИЛИШИН – ЛИШИТИСЬ УКРАЇНЦЕМ

Доброго дня. Сьогодні ми говоритимемо з Вами про видатного українця, відомого у всьому світі – Богдана Гаврилишина. 
Він побудував блискучу кар’єру економіста, деякий час очолював Римський клуб. Він був знаний і востребуваний економіст, що глибоко розумів суть економічних явищ і процесів. 

Результат пошуку зображень за запитом "БОГДАН ГАВРИЛИШИН"
Народився Богдан Гаврилишин в Україні, на Тернопільшині, і , певно, там би й лишився, якби свої корективи не внесла війна. У післявоєнний час, волею долі Богдан Гаврилишин опинився у Канаді. Свій трудовий шлях почав на важких роботах на лісорубці, паралельно з цим він вивчав англійську мову. Що цікаво Богдан Гаврилишин всіляко допомагав освоїти англійську мову усім, хто того потребував.
А наразі зупинимось на маловідомих фактах про людину, відому як найвпливовіший українець світу.
Богдан Гаврилишин нагороджений Орденом свободи в Україні, як іноземець, оскільки він залишив канадське громадянство. Таку нагороду Гаврилишин отримав за піднесення авторитету України на міжнародній арені. 
Найбільше захоплення Богдана Гаврилишина – рух «пласт», яким він захопився ще з 10-річного віку і проніс його ідеї крізь усе своє життя.

За своє життя Гаврилишин відвідав більш ніж 90 країн, де отримав неоцінений досвід, яким щедро ділився з усіма охочими. Він вважав, що доля була щедрою про нього.

Отож, пам’ятаймо про нашого гідного співвітчизника, який мав українську душу.
Автор: Ігор Мізрах

 

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers