Среда, 24 Январь 2018 06:30

Руслан Сольвар виступив за покращення транспортного сполучення громад

Руслан Сольвар виступив за покращення транспортного сполучення громад

 

Руслан Сольвар вимагав у профільних міністрів проведення перевірки фактів порушення будівельних норм при заміні пасажирських платформ на пасажирському зупинному пункті «Вишняки» Південно-Західної залізниці. Захищаючи інтереси громад сіл Червона Мотовилівка, Слобідська Мотовилівка, Вишняки, Тарасенки Фастівського району Київської області, Руслан Сольвар вимагав у міністрів посприяти у відновленні високих платформ на пасажирському зупинному пункті «Вишняки» Південно-Західної залізниці.

У зверненні йдеться про те, що на пасажирському зупинному пункті «Вишняки» Південно-Західної залізниці у 2012-2013 рр. відбувся ремонт високих пасажирських платформ. А через рік, в грудні 2014 р., розпочався демонтаж старих високих платформ та встановлення нових - низьких. Але, на думку заявника, дані роботи виконуються з порушенням будівельних норм. Адже в галузевих будівельних нормах ГБН В.2.3-37472062-2:2013 «Службово-технічні будівлі і споруди станційно-вокзальних комплексів та зупинних пунктів залізничного транспорту» зазначається, що на середніх і малих вокзалах та зупинних пунктах дозволяється проектувати лише середні платформи, а низькі дозволяється залишати лише до реконструкції станцій та зупинних пунктів.

Для вирішення порушеною питання заявник звертався листом до начальника ДТ-ГО «Південно-Західна залізниця» Кривопішина О.М., але отримав відповідь, що вищезазначені роботи проходять без порушень згідно вимог Правил технічної експлуатації залізниць України та відповідно до ВБН В 2.3-1.2008 «Проектування, будівництво та експлуатація будівель і службово-технічних споруд залізничного транспорту при швидкісному й високошвидкісному русі поїздів», якими дозволяється встановлювати низькі пасажирські платформи. Але, як зазначає заявник, на даний момент ці правила є недійсними, а необхідно б було керуватися галузевими будівельними нормами В.2.3-37472062-2:2013.

Крім того, встановлення низьких пасажирських платформ спричиняє багато незручностей для мешканців околишніх населених пунктів: для батьків з дитячими колясками, людей з обмеженими можливостями, людей похилого віку.

Сольвар просив міністрів в межах компетенції, провести всебічну та неупереджену перевірку викладених обставин і фактів та вжити відповідних заходів реагування і комплексно вирішити порушені питання по суті.

За інформацією, наданою балансоутримувачем - ДТГО «Південно- Західна залізниця», високі пасажирські платформи на зупинному пункті Вишняки збудовані в 1958 році. Для утримання пасажирської платформи в належному технічному стані протягом терміну експлуатації проводилися поточні та капітальні ремонти. Останній ремонт проведений у червні 2013 року: виконано часткову заміну фундаментів, стійок, ригелів, плит перекриття.

У 2014 році під час весняного огляду на чолі з головним інженером Київської дирекції залізничних перевезень Риженком М.М. при проведенні комісійного обстеження парної платформи зупинного пункту Вишняки виявлено, що внаслідок тривалої експлуатації, протягом більше 50 років, в умовах атмосферного впливу, електрокорозії і вібрації від залізничного рухомого складу 60% стійок та ригелів платформи мають значну корозію захисного бетонного шару з оголенням арматури. Крім цього, габарит платформи не відповідає вимогам Правил технічної експлуатації залізниць України, затверджених наказом Міністерства транспорту від 20.12.96 № 411, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 25.02.97 за № 50/1854, в частині пропуску поїздів зі встановленими швидкостями.

Під час додаткового обстеження зазначеної платформи, проведеного Південно-Західною залізницею восени 2014 року, виявлено нові місця руйнування основних конструкцій платформи, що загрожують г' життю та здоров’ю пасажирів, а також безпеці руху.

Аварійний стан пасажирської платформи став підставою для прийняття керівництвом Південно-Західної залізниці рішення щодо її демонтажу та будівництва нової.

Враховуючи скасування відомчих будівельних норм ВБН В 2.3-2008 «Проектування. Будівництво та експлуатація будівель і службово-технічних споруд залізничного транспорту при швидкісному та високошвидкісному русі поїздів», якими дозволялося будівництво низьких пасажирських платформ, та набрання чинності з 01.05.2014 галузевих будівельних норм ГБН В.2.3-37472062-2:2013 «Службово-технічні будівлі і споруди станційно- вокзальних комплексів та зупинних пунктів залізничного транспорту. Проектування, будівництво», затверджених наказом Міністерства інфраструктури від 30.12.2013 № 1073, на зупинному пункті Вишняки необхідно передбачити будівництво високої або середньої пасажирських платформ.

Зважаючи на зазначені факти, складну фінансово-економічну ситуацію в державі та економічну доцільність, з метою запобігання аварійній ситуації Південно-Західною залізницею прийнято рішення про будівництво тимчасової низької платформи кошторисною вартістю 690 тис. грн. (тоді як кошторисна вартість будівництва високої платформи становить 2 000 тис. грн.).

У перспективі головним із пріоритетів розвитку залізничного транспорту України є приведення господарства у відповідність із європейськими стандартами, у зв’язку з чим передбачається реконструкція пасажирських платформ за єдиним видом залежно від типу наявного та перспективного рухомого складу.

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers