Пятница, 23 Март 2018 07:42

Руслан Сольвар працю є над вдосконаленням транспортних законів

Руслан Сольвар працю є над вдосконаленням транспортних законів

Хоча цього дня більшість тем на телебаченні, радіо, у інтернеті та соціальних мережах присвячені Надії Савченко, та все ж цими днями у Верховній Раді продовжується жвава робота над законопроектами, триває їхнє обговорення. Для тих нардепів, які націлені на результат, а не на популізм, ці дні є вкрай важливими для того, щоб підготувати законопроекти до голосування у Раді.
Так, транспортний комітет, членом якого є нардеп Руслан Сольвар, жваво обговорює необхідні для країни законопроекти. Так, на черговому засіданні Комітету нардепи - члени розглянули три законопроекти:
- № 7332 про внесення змін до Закону України "Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації";
- №7202 – щодо удосконалення державного регулювання в галузі державної авіації;
- № 7230 (щодо аудиту безпеки автомобільних доріг).
Кожна з цих законодавчих ініціатив є принципово важливою для транспортної сфери. Тому, почувши певну кількість зауважень та пропозицій щодо них – як від членів Комітету, так і від представників відповідних галузей, - учасники засідання прийшли до спільного висновку: дані законопроекти не можуть бути направлені до сесійної зали у форматі «напівготових» проектів, тож вони потребують певного вдосконалення та допрацювання. Тож депутати мають наполегливо працювати далі над удосконаленням законопроектів.
Нардеп Руслан Сольвар - з тих народних обранців, які працюють заради результату, дієвих змін, а не заради популізму. Руслан Сольвар знає, що для кращого майбутнього України потрібно приймати закони, які мають регулювати досі неврегульовані сфери у житті країни. Транспорт - одна з основних проблем країни. Разом з тим, транспортна система - важлива для життя країни. Без логістики та транспортних шляхів, без нормального регулювання перевізників, учасників ринку - неможливе нормальне функціонування сучасного бізнесу. Погана транспортна система відкинула б країну на кілька століть назад.
Саме для того, аби покращити ведення бізнесу, Руслан Сольвар постійно працює над вдосконаленням законодавства.

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers