Среда, 21 Март 2018 07:51

Русан Сольвар закликав чиновників допомогти постраждалим від пожежі у Малополовецькому

Русан Сольвар закликав чиновників допомогти постраждалим від пожежі у Малополовецькому

Людське лихо не приходить одне. На жаль, надзвичайні події трапляються. І на жаль, у межах 91 округу останнім часом вони почастішали. Вже доволі відома сумна історія трапилась із пожежею у селі Новосілки. І хоча нардеп Руслан Сольвар одразу включився в організацію допомоги постраждалим, проте через бюрократичні процедури, досі затягується процес вирішення питання нового житла чи ремонту для постраждалих від пожежі у Новосілках.
Пройшло зовсім небагато часу, ще не всі чиновники встигли відповісти на запити Руслана Сольвара стосовно допомоги у Новосілках, а вже нове горе трапилося на Фастівщині.
- Прикро констатувати факт, але останнім часом на моєму окрузі сталося кілька жахливих пожеж у житлових будинках, і одна із них – у селі Малополовецьке на Фастівщині. У будинку Валентини Павлівни Швець вогнем знищено перекриття, меблі, побутову техніку, документи, речі... Жінка фактично залишилася без даху над головою. Вважаю, що спільними зусиллями на державному, обласному та місцевому рівнях необхідно вжити заходів для відновлення будинку, розглянути питання забезпечення жінки тимчасовим житлом та по можливості надати постраждалій додаткові пільги і матеріальну допомогу. Відповідний депутатський запит направив до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, міністра соціальної політики Андрія Реви та голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана, написав Руслан Сольвар.
Народний обранець допомагає не тільки юридично, але і матеріально. Саме представники благодійного фонду Руслана Сольвара були першими, хто відгукнувся на трагедію у Новосілках. Помічники нардепа розгорнули оперативний штаб, де тим, хто потребував допомоги, видавали теплий одяг, ковдри, речі першої необхідності. Не було жодної людини, яка б сказала, що допомогу організовано неякісно, або все зроблено заради піару. Ні, навпаки - всі дуже добре згадують реакцію Руслана Сольвара і його помічників на трагедію, що трапилась.
Так само і з трагедією у селі Малополовецьке. Помічники Русана Сольвара знов були першими з тих, хто надав допомогу постраждалим. І так само, юристи з команди нардепа допомагають швидко відновити документи, посвідчення, організовують бюрократичну роботу, аби постраждалим було якомога менше клопоту.

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers