Вторник, 20 Март 2018 08:33

На Фастівщині змінили маршрут соціального автобуса Руслана Сольвара

На Фастівщині змінили маршрут соціального автобуса Руслана Сольвара

Представники Руслана Сольвара звернулися до мешканців Фастівського району із важливим повідомленням про зміну у маршруті автобусу, рух якого започаткував нардеп у своєму окрузі:
Шановні мешканці Фастівщини!
Доводимо до вашого відома, що до графіку руху безкоштовних автобусів від Благодійного фонду Руслан Сольвар «Разом у майбутнє» за маршрутом Фастів – Єлизаветівка внесено зміни. Відтепер маршрут автобуса буде продовжено до села Триліси без заїзду у село Єлизаветівка.
Зміниться і час відправлення. Автобус курсуватиме щовівторка, виїжджаючи із міста Фастова – о 7.20 та о 12.00. Відправлення з села Триліси – о 8.00 та о 12.40.
Також, враховуючи багаточисельні звернення людей, змінено розклад руху безкоштовних автобусів за маршрутом Фастів – Малополовецьке. Маршрут буде продовжено до села Тарасівка.
Щосереди автобус відправлятиметься з міста Фастова о 6.00 та о 11.00, із села Тарасівка – о 7.05 та о 12.05.
З усіх питань щодо руху автобусів від Благодійного фонду Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» ви можете звертатися до диспетчера за телефонами: 098-457-69-10 та 063-264-30-60.
Комфортних та вдалих вам поїздок!
Започаткований Русланом Сольваром соціальний проект – надія багатьох жителів сіл Фастівського району. Ініціатива народного обранця знайшли найтепліші відгуки у мешканців Фастівщини, для яких проблема із транспортом довгі роки була болючою. А Руслан Сольвар просто взяв питання в свої руки – і вирішив проблеми із довозом.
Таким чином Руслан Сольвар часто вирішує проблеми фастівчан і жителів району. Він знає – ініціатива має виконуватись, без сподівань на адміністрації, чиновників. Бо люди – найцінніший ресурс будь-якої країни, їхній добробут і комфорт – запорука економічного, соціального благополуччя всієї країни.
Саме заради них, своїх виборців. Руслан Сольвар втілює і буде втілювати різні соціальні проекти. Допомога людям – головний мотиватор для нардепа. І соціальний автобус – не єдиний проект, започаткований, втілений та підтриманий Русланом Сольваром. І нардеп певен – попереду ще чимало подібним проектів, добрих справ та людської вдячності.

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers