Понедельник, 22 Январь 2018 11:28

Руслан Сольвар допомагає родичам загиблих героїв отримати житло

Руслан Сольвар допомагає родичам загиблих героїв отримати житло

 

Руслан Сольвар вже неодноразово звертався до місцевих та столичних чиновників із різними питаннями щодо порушення права на забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців жителів Київської області, які брали безпосередню участь в антитерористичних операція.

Нардеп зазначає, що до нього часто надходять особисті звернення з проханням допомогти у вирішенні питання щодо забезпечення їх житлом як сімей військовослужбовців, загиблих в ході проведення антитерористичної операції на Сході України.

Одними з перших звернулася сім’я старшого сержанта танкового взводу, який загинув під час обстрілу системою «Град» 11.07.2014р. під час проведення АТО у м. Червонопартизанську Свердловського району Луганської області. Вдова героя із сином на даний час проживають у будинку батьків загиблого чоловіка разом із сім’єю його брата. Також звернулися рідні лейтенанта-командира взводу, який загинув від кулі снайпера під час обстрілу 29.08.2014р. біля м. Волноваха Донецької області в ході проведення АТО. Вдова разом з дітьми проживають у аварійному будинку батьків загиблого чоловіка. Власного житла не мають.

У зверненнях заявники зазначають, що з метою реалізації свого права на отримання житла як сім’ї загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 р. № 476 «Деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та їх сімей», було надіслано клопотання до Київської обласної державної адміністрації щодо виділення коштів на придбання житла вищезазначеним сім’ям.

В результаті, зазначенні питання, пройшовши шлях від розгляду Київською обласною державною адміністрацією, Київською обласною радою, Вишгородською районною радою, було рекомендовано розглянути радам на місцевих рівнях за місцем проживання заявників, тобто Демидівською та Гаврилівською сільськими радами та виділити кошти з місцевих бюджетів розвитку.

Водночас заявники вказують на неправомірність вищезазначених дій щодо вирішення питань закупівлі житла для забезпечення сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО, адже кошти для цього виділилися саме Київській облдержадміністрації.

І таких звернень – сотні!

Враховуючи важливість порушених у зверненні питань, Руслан Сольвар щоразу просить, в межах компетенції, провести всебічну та неупереджену перевірку викладених обставин і фактів та вжити відповідних заходів реагування і комплексно вирішити порушені питання по суті.

Часто чиновники розуміють всю відповідальність, якщо їм пише народний депутат – і допомагають родичам героїв.

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers