Понедельник, 15 Январь 2018 14:02

Нардеп Руслан Сольвар допомагає учасникам АТО отримати законні земельні ділянки

Нардеп Руслан Сольвар допомагає учасникам АТО отримати законні земельні ділянки

До народного депутата України Руслана Сольвара звернулися голова Сквирської райдержадміністрації Р.Лінда, голова Сквирської райради В.Гриша, керівник центру допомоги учасникам АТО, членам їх сімей О.Редюк з проханням втрутитись у ситуацію, яка склалася з забезпеченням учасників антитерористичної операції земельними ділянками у зв'язку з порушеннями земельного законодавства з боку Головного управління Держгеокадастру Київщини.

Заявники стверджують, що управлінням на той час Держкомземагенства у Київській області безпідставно, без погодження з органами місцевого самоврядування Сквирського району у 2014 році своїми наказами були надані в оренду земельні ділянки загальною площею 874 га певним громадянам.

На думку заявників, цими незаконними діями зазначене Управління не тільки порушило вимоги земельного законодавства і надало підстави вважати

їхні дії з ознаками корупції, а й унеможливили виконання державної політики з питань забезпечення учасників антитерористичної операції земельними ділянками.

За інформацією керівництва Сквирського району за результатами перевірки зазначених фактів Генпрокуратурою України, вже Сквирською районною прокуратурою ще у січні 2015 року поданий позов до Сквирського районного суду про визнання недійсними наказів ГУ Держкомагенства Київщини щодо надання дозволів на розробку документації із землеустрою громадянам.

Але позов на даний час не розглянутий, а Головне управління вже Держгеокадастру Київщини продовжує порушувати законодавство.

Аби допомогти вирішити ситуацію, депутат Руслан Сольвар направив запит у Національне Антикорупційне бюро України, Прокуратуру Київщини та інші відомства.

"Зважаючи на вищевикладені обставини та як народний депутат України прошу організувати перевірку дотримання вимог земельного законодавства та на наявність ознак корупції у діях керівництва Головного управлінні Держгеокадастру у Київській області з метою унеможливлення подібних фактів у майбутньому та вжити заходів щодо повернення земельних ділянок у комунальну власність для подальшого надання їх учасникам Антитерористичної операції", - зазначив Руслан Сольвар у запиті.

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers