Среда, 10 Январь 2018 08:38

За сприяння Руслана Сольвара у Фастові збудують новий спортивний майданчик

За сприяння Руслана Сольвара у Фастові збудують новий спортивний майданчик

Нардеп Руслан Сольвар вкотре виконав свою обіцянку. Ще наприкінці липня минулого року нардеп пообіцяв посприяти встановленню у місті Фастів нового спортмайданчика. І вже зовсім скоро такий майданчик буде у Фастові на радість дітям, їхнім батькам та гостям Фастова. На будівництво майданчика міською владою та за сприянням Руслана Сольвара із бюджетів вдалося виділити близько 856 тисяч гривень.
Щоправда, Сольвар спочатку казав, що новітній спортивний майданчик має з'явитися у Фастові ще до кінця 2017 року, але самі фастівчани, точніше їхні представники у міській раді занадто зволікали із оформленням всіх необхідних паперів. Тому капітальний ремонт об’єкту, на який очікують тисячі фастівчан, зможуть розпочати згідно прописаного плану робіт не раніше, ніж в другому кварталі 2018 року. Прикро виходить, звичайно, коли через дії сторонніх осіб, нардепу, якого поважають на окрузі, доводиться пояснювати, чому його обіцянка не буде вчасно виконана. Але тим не менш, пропри всі зволікання, на фастівчан чекає радість і яскраві враження від нового майданчика!
Щоб остаточно розібратися у цьому хиткому та провокативному питанні та розставити всі крапки над і, зазначимо, що над питанням побудови цього спортмайданчика Руслан Сольвар почав займатися та опрацьовувати його ще навесні. Тому цей факт дозволяв нардепу стовідсотково запевняти всіх у тому, що до кінця року фастівчани вже мали отримати майданчик. «Буду докладати максимум зусиль, щоб цей проект був реалізований якнайшвидше», – писав Руслан Сольвар у Facebook.
Зазначимо, що будівництво нових яскравих, цікавих спортивних майданчиків для дітей та всіх, хто прагне до активного та здорового відпочинку – послідовна реалізація обіцянок та планів Руслана Сольвара. Більше п’яти років нардеп будує у 91 окрузі майданчик за майданчиком, роблячи дозвілля молодого покоління виборців здоровим і цікавим.
За сприяння Руслана Сольвара вже було збудовано чимало майданчиків у селах, селищах, містах і безпосередньо у Києві. Народний обранець може пишатися своїми досягненнями і вважатися дійсно народним і гідним носити таке поважне звання.
Фастівський майданчик – не єдиний, який цьогоріч збудують для дітей за сприянням Руслана Сольвара. Так, до нардепа ще у перших числах серпня зверненні із відеозаписом діти з села Мар’янівка, що у Макарівському районі. Вони просили Руслана Сольвара збудувати новий спортмайданчик у їхньому рідному селі. В той самий час до нардепа надійшло і аналогічне офіційне звернення від всієї громади села Мар’янівка, під яким залишили свої підписи майже 400 людей. Сказано – зроблено. Руслан Сольвар вже допоміг виділити кошти на новий майданчик.

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers