Суббота, 18 Ноябрь 2017 06:51

Депутат Руслан Сольвар провів зустріч із сільськими головами Фастівщини

Народний депутат України по 91-му виборчому окрузі Руслан Сольвар 16 листопада провів робочу зустріч із сільськими головами Фастівського району на Київщині. Місцеві посадовці обговорювали нагальні проблеми населених пунктів, які вони очолюють та шукали оптимальні шляхи їх вирішення.

На сьогоднішній день у селах Фастівщини актуальні такі ж проблеми, як і в інших районах на Київщині. Так, у деяких населених пунктах району потрібно провести вуличне освітлення, відновити старе розбите дорожнє полотно, замінивши його новим, підготувати громадські та навчальні заклади до холодної пори року, провівши в них утеплення та заміну старих дерев’яних вікон на нові пластикові та інші питання. Сільські голови підготували та подали народному депутату Руслану Сольвару офіційні звернення з переліком та описом прохань, проблем, у вирішенні яких вони просять посприяти.

«Конструктивно пройшла робоча зустріч із сільськими головами Фастівщини. Говорили про проблеми, вирішувати які будемо разом. Насамперед це освітлення вулиць, ремонт доріг, утеплення та заміна вікон у закладах освіти, ремонт фельдшерсько-акушерських пунктів і сільських клубів, розчистка річок тощо», - поділився депутат Руслан Сольвар.

За словами народного обранця, разом із керівництвом Фастівської районної ради, з очільниками та самоврядцями населених пунктів Фастівщини під час зустрічі сформували список пріоритетних об’єктів, на які будуть шукати необхідне фінансування. Це обєкти, на які потрібно звернути увагу найближчим часом.

Крім цього, під час зустрічі сільським головам пояснили, що фінансування ремонту доріг у межах підзвітних їм громад буде здійснюватися з державного дорожнього фонду уже в наступному році.

Як вияснилося під час обговорення, саме проблема ремонту закладів соціальної сфери і відновлення доріг найбільше «болить» представникам місцевої влади. Тому саме вирішення цих питань – перспективний план роботи на найближчий рік, зазначив Руслан Сольвар.

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers