Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Суббота, 23 Июнь 2018 12:52

Спартакіада серед держслужбовців відбулася на Долинщині


Днями у Долинській дитячій спортивно-юнацькій школі відбулася спартакіада серед державних службовців району.

За перемогу змагалися три команди: районної державної адміністрації, збірна команда управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, районного відділу головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, об’єднаного управління Пенсійного фонду України та збірна команда управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділу міськрайонного управління в районі та у місті Болехові головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області, Державного казначейства.

Привітав учасників спортивного заходу та побажав успіхів у змаганнях голова районної державної адміністрації Юрій Мазур.

Змагання пройшли у п’яти видах спорту – волейболі, міні-футболі, настільному тенісі, шахах та шашках.

У загально-командному заліку за результатами участі у п’яти видах спорту перемогу здобула збірна команда управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, районного відділу головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

Всі переможці нагороджені кубками та грамотами.

Всі учасники спартакіади серед державних службовців отримали заряд бадьорості і оптимізму та продемонстрували свої вміння та навики у продемонстрованих видах спорту.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/spartakiada-sered-derzhsluzhbovtsiv-vidbulasya-na-dolinshhini/”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers