Вторник, 03 Апрель 2018 00:00

Гороскоп здоров’я на 3 квітня 2018: що підготував цей день

Девіз завтрашнього дня, як свідчить щоденний гороскоп здоров’я: "Довіряйте внутрішнього голосу, і у вас все вийде".

"У цей вівторок, мабуть, найбільша неприємність — це високий ризик травматизму, особливо для Козерогів, — розповіла "МедОбозу" астролог Людмила Снітковська. — А в іншому, день обіцяє бути хорошим".

Новини
Гороскоп на 2018 рік для чоловіків всіх знаків Зодіаку

Є ймовірність застудитися, але це не дивно, оскільки потепління зазиває скоріше зняти з себе зайвий одяг і зітхнути з полегшенням. Але не варто гарячкувати — легковажність призведе до застуди, яка буде "виходити" довго. Особливо це стосується вітряних Близнюків, самовпевнених Львів і впертих Тельців.

А ось якщо ви запланували за завтра операцію або болючу косметичну процедуру — сміливо наважуйтесь. Цього вівторка організм швидко налаштується на реабілітацію, тому відновлення буде швидким і легким.

Новини
Рік Собаки: китайський гороскоп на 2018 рік

Протягом дня постарайтеся бути стриманими і не реагувати бурхливо на провокації. Просто посміхайтеся на все — так ви збережете свої нерви і не зіпсуєте відносини з опонентом. Тим більше, спалах якщо і виникне, він буде коротким і швидкоплинним.

Також читайте на "Обозревателе" гороскоп здоров’я на тиждень.

Читайте всі новини по темі "Гороскоп здоров’я 2018" на сайті "Обозреватель".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/health/digest/goroskop-zdorovya-na-3-kvitnya-2018-scho-pidgotuvav-tsej-den.htm”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers