Понедельник, 02 Апрель 2018 00:00

Депутати хочуть узаконити "розпил" держкоштів - ЦПК

Ухвалення Верховною Радою законопроектів № 6723 і 6746 узаконить "розпил" державних коштів на закупівлі між пов’язаними компаніями.

"У разі якщо хоча б один з цих законопроектів буде прийнятий вже на цьому сесійному тижні, як припускають в комітеті, то" чорний список "компаній-змовників буде знищений. Антимонопольний комітет більше не зможе усувати непорядні компанії від участі в державних закупівлях", — заявили в Центрі протидії корупції

За даними ЦПК, 2 квітня комітет ВР з питань економічної політики на позачерговому засіданні планує розглянути законопроекти № 6723 і 6746.

Новини
За 20 років: в США оцінили шанси України подолати корупцію

На думку активістів, в цьому випадку заборонити компанії, яка порушувала конкуренцію в результаті кулуарних домовленостей між учасниками, зможе тільки суд.

"Фактично це затягне цей процес на роки, поки компанія і далі буде вигравати державні замовлення", — йдеться в повідомленні Центру.

Як сказано на сайті Верховної Ради, ініціатором законопроекту № 6723 є депутат фракції "Народний фронт" Андрій Іванчук.

У той час як законопроект № 6746 був поданий цілою групою нардепів з різних фракцій і позафракціних: Вікторією Пташник, Тетяною Остріковою, Андрієм Вадатурським, Оленою Шкрум, Оленою Сотник, Юрієм Солов’єм, Наталією Кацлер-Бучковською та Богданом Матківським (позафракційний)

Нагадаємо, раніше посол Євросоюзу озвучив "дедлайн" для України по боротьбі з корупцією.

Читайте всі новини по темі "Корупція в Україні" на сайті "Обозреватель".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/deputati-hochut-uzakoniti-rozpil-derzhkoshtiv-tspk.htm”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers