Вторник, 27 Март 2018 00:00

Скандальна глава НАЗК оголосила про свою відставку

Глава Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак, термін повноважень якої закінчується в середу, 28 березня, не збирається висувати свою кандидатуру на перевиборах знову.

"Всім, кому весь час заважала Корчак, її "неправомірні/неправильні/незаконні/непрофесійні" дії, гаражі, неподання у відставку, принциповість,"зв’язок з "Народним фронтом", голос, зовнішність і т. п., хочу повідомити — в середу, 28 березня, закінчується термін моїх повноважень як голови НАЗК. Не сумнівайтеся, за посаду не тримаюся і з великим задоволенням "тягар слави" перекладу на чужі плечі", — написала Корчак на своїй сторінці в Facebook.Наталя КорчакКрім того, вона висловила надію, що на позачерговому засіданні зможуть обрати нового главу Національного агентства.Новини
"Нічого не змінилось!" В ЄС дорікнули Україні через НАПКА

Як писав "Обозреватель", НАБУ розслідує справу за нову машину Наталії Корчак , якої не виявилося в декларації чиновниці.Також НАБУ запідозрило главу НАПКА Наталю Корчак в конфлікті інтересів.Читайте всі новини по темі "Боротьба з корупцією в Україні" на сайті "Обозреватель".


Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/skandalna-glava-nazk-ogolosila-pro-svoyu-vidstavku.htm”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers