Среда, 14 Март 2018 00:00

Офіційно: Україна оголосила бойкот всім турнірам у Росії

Україна більше не буде виступати на турнірах у Росії. Про масовий бойкот всіх змагань на території РФ повідомив міністр спорту України Ігор Жданов.

"Два роки тому ми розробили і видали наказ Міністерства, який стосувався участі спортсменів української збірної в спортивних змаганнях, які проходять на території Росії. За ці два роки прапор України піднімався на території Росії десятки разів, звучав наш гімн. Сьогодення вимагає від нас більш рішучих дій. Тому я підписав новий наказ — про те, що відповідно до недавно прийнятого закону України "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях", українські спортсмени не будуть приймати участь у жодних змаганнях, що проходять на території РФ", — написав Жданов у Facebook.


Новини
Бойкот ЧС-2018: Німеччина виступила з офіційною заявою
 

Міністр пояснив причини такого рішення.

"Хочу додати, що змагання у Росії, зважаючи на внутрішню і зовнішню політику цієї держави, просто небезпечні для наших спортсменів. Також нагадаю, що Міністерство молоді та спорту і я, як міністр, закликаємо міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту, і яка є порушником кодексу ВАДА. Агресори і порушники повинні бути вигнаними з арени світового спорту", — зазначив Жданов.


Новини
"Волають і смердять": російський коментатор принизливо висловився про бойкот України Кубка світу з біатлону в РФ

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що збірна України бойкотує етап Кубка світу з біатлону в Тюмені.

 

Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/sport/ofitsijno-ukraina-ogolosila-bojkot-vsih-turniriv-v-rosii.htm”

Social MEdia

228,480

Fans

21,563

Followers

20,563

Followers

8,125

Subscribers

2,253

Subscribers

10,563

Followers